Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Сигнальний спецодяг

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою

Сигнальний спецодяг Portwest: Надійний та ефективний захист для професіоналів

Сигнальний одяг — це важлива складова забезпечення безпеки в різних галузях, де працівники наражаються на потенційні небезпеки. Сигнальний спецодяг Portwest в Україні використовується для підвищення видимості та безпеки людей, особливо в умовах поганої видимості, як це буває на дорогах та в різних робочих умовах. Вироби цього бренду забезпечують високий ступінь видимості у будь-який час доби, завдяки яскравим кольорам та наявності світловідбивних елементів.

Сигнальний спецодяг

Які типи сигнального одягу існують

Сигнальний одяг може бути різним, кожен виріб призначений для використання у певних обставинах чи сферах діяльності людини.

Сигнальні жилети

Це найпоширеніший вид сигнального одягу. Такі жилети одягають поверх звичайного одягу і використовуються працівниками в різних сферах:

 • працівниками на забудовах;
 • водіями вантажівок та автомобілів;
 • рятувальниками;
 • дорожніми робітниками тощо.

Сигнальні жилети Portwest виготовляються в яскравих кольорах (жовтий/помаранчевий), оснащені спеціальними елементами — вставками зі світловідбивних смуг.

Сигнальні куртки

Сигнальний одяг цього типу також виготовляється в яскравих кольорах і має світловідбивні елементи. Особливість сигнальних курток полягає в тому, що вони надають додатковий захист від погодних умов, оскільки найчастіше виготовляються із вологозахисних матеріалів. Вони призначені для працівників, які працюють на свіжому повітрі.

Сигнальні штани

Цей вид сигнального одягу менш поширений, оскільки використовується працівниками, які потребують захисту нижньої частини тіла — будівельниками, працівниками залізниць та ін.

Світловідбивні лямки та аксесуари

Ці аксесуари включають:

 • світловідбивні лямки Portwest, наприклад, забезпечують високу видимість, зменшуючи ризик дорожніх пригод, особливо у темний час доби.
 • ремені — їх можна носити або прикріплювати до сумок, рюкзаків, іншого одягу, забезпечуючи безпеку для пішоходів та робітників;
 • нарукавники — захисні аксесуари для рук та передпліччя.

Такі вироби надягають поверх одягу та забезпечують хорошу видимість, навіть якщо працівник не екіпірований повним комплектом сигнального одягу.

Сигнальні плащі та дощовики

Для захисту від дощу та вітру використовуються сигнальні дощовики та плащі, що забезпечують високу видимість. Вони широко використовуються в таких сферах, як дорожнє будівництво та сільське господарство.

Сигнальні жилети для дітей

Для безпеки дітей на дорозі існує спеціалізований сигнальний одяг. Сигнальні жилети Portwest для дітей або аналогічні вироби інших брендів, включаючи й дитячі рюкзаки яскравих кольорів зі світловідбивними елементами, допомагають забезпечити видимість дітей, особливо в умовах поганої видимості.

Магазин спецодягу та засобів індивідуального захисту Consafety пропонує широкий асортимент сигнального захисного спецодягу бренду Portwest. Тут ви можете придбати куртки, плащі, сітчасті жилети, світловідбивні лямки, вогнестійкі жилети та навіть дитячий одяг.

Сигнальний одяг для спецслужб

Сигнальний одяг у магазині Consafety

Інтернет-магазин Consafety пропонує якісний спецодяг та засоби індивідуального захисту від бренду Portwest.

 1. Куртка сигнальна — це елемент захисту, що забезпечує надійний захист та комфорт у різних погодних умовах та при важких роботах.
 2. Плащ вологозахисний сигнальний Portwest — виріб надійно захищає від вологи та вітру, забезпечуючи видимість завдяки світловідбивним смугам та яскравим кольорам.
 3. Жилет сигнальний сітчастий — це легкий і повітряний одяг з гарною видимістю завдяки яскравим кольорам і світловідбивним елементам.
 4. Світловідбиваюча лямка — це компактний аксесуар для підвищення видимості на дорозі та зниження ризику дорожніх пригод.
 5. Жилет вогнестійкий сигнальний — забезпечить безпеку в небезпечних умовах, поєднує високу видимість і захист від вогню.
 6. Жилет дитячий сигнальний — забезпечить хорошу видимість та безпеку для дитини у темний час (ігри на відкритому повітрі, навчання, на дорозі тощо).

Всі товари Portwest, представлені в нашому магазині, відповідають найвищим стандартам якості та безпеки. Це відмінний вибір для всіх, хто цінує свою безпеку під час роботи в умовах підвищеного ризику. Якщо ви шукаєте сигнальний робочий одяг, у Києві купити сигнальний спецодяг Portwest ви можете у магазині Consafety, де вам запропонують найкращі рішення. Ви також можете з доставленням по Україні замовити сигнальний плащ або жилет для дорослих та дітей на сайті нашого онлайн магазину Consafety. Не забувайте про свою безпеку та безпеку ваших близьких — вибирайте продукцію Portwest у магазині Consafety!

Вгору