Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Трекінгове та тактичне взуття

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою

Трекінгове та тактичне взуття: основні властивості, призначення, функції та вибір

Трекінгове та тактичне взуття відносять до спеціальної категорії взуття, розробленої для певних умов та завдань. В Україні ціна на трекінгове та тактичне взуття залежить від його типу, властивостей, функцій та призначення. Таке взуття пропонує покращені властивості та функціональність, що задовольняють потреби тих, хто займається активними видами спорту або працює у складних умовах. Купити міцні та якісні тактичні чи трекінгові черевики за вигідною ціною пропонує інтернет-магазин Consafety.

Трекінгове та тактичне взуття

Застосування трекінгового та тактичного взуття

Міцне і надійне взуття сьогодні може використовуватися різними людьми в різних ситуаціях. Що стосується призначення трекінгового та тактичного взуття, то спочатку обидва типи розроблялися для вирішення конкретних завдань.

 • Трекінг та походи

Для любителів активного відпочинку, трекінгу та піших походів ідеально підходить трекінгове взуття. Під час тривалих походів у гірській та лісистій місцевості взуття для трекінгу забезпечує високий рівень комфорту, ефективну підтримку стопи та захист ніг.

 • Мілітарі та поліція

Тактичне взуття широко використовується у військовій та правоохоронній структурах. Вона забезпечує надійний захист, підтримку та зчеплення з поверхнею для виконання складних операцій та поставлених завдань у різних природних умовах, на територіях з різним ландшафтом.

 • Екстремальні види спорту

Серед любителів екстремальних видів спорту, таких як гірський велосипед, скейтбординг, альпінізм тощо, великою популярністю користується як трекінгове, так і тактичне взуття. Обидва типи забезпечують якісний захист ніг під час активних рухів в екстремальних умовах.

Властивості трекінгового та тактичного взуття

Поряд з тим, що тактичне та трекінгове взуття мають між собою деякі відмінності, обидва типи цього взуття мають спільні властивості.

 • Міцність

Обидва типи взуття виготовлені із міцних матеріалів, характеризуються надійною та добре продуманою конструкцією. Таке взуття здатне витримувати інтенсивне використання, воно мало чутливе до механічних впливів.

 • Водонепроникність

Багато моделей трекінгового та тактичного взуття мають водонепроникну оболонку або спеціальне покриття, яке захищає ноги від проникнення вологи. Під час активних рухів на відкритому повітрі або у вологих умовах такого типу взуття зберігає комфорт, тепло та сухість для ніг людини.

 • Амортизація

При трекінгу, піших походах або військових операціях, де ноги людини зазнають значної напруги та максимального навантаження. Ефективна амортизація трекінгового та тактичного взуття, пом'якшує удари та знижує навантаження на стопу та суглоби ніг людини.

 • Зчеплення з поверхнею

Взуття для трекінгу, як і тактичне взуття, зазвичай оснащене міцною підошвою з глибоким протектором. Деякі моделі додатково оснащені спеціальними шипами, які забезпечують відмінне зчеплення з різними типами поверхонь, включаючи ґрунт, гальку, сніг чи бруд.

Функції трекінгового та тактичного взуття

До основних функцій тактичного взуття та взуття для трекінгу відносять надійний захист, ефективну підтримку стопи, комфорт та кліматичний контроль для ніг людини.

Захист

Надійний захист ніг від травм, забитих місць та інших пошкоджень особливо важливий під час трекінгу, походів по складних маршрутах та при виконанні тактичних операцій.

Підтримка

Міцне тактичне взуття при русі людини нерівною місцевістю або в умовах високого навантаження знизить ризик отримання ним вивихів і травм, надасть ефективну підтримку стопи та гомілковостопного суглоба.

Комфорт

Трекінгове та тактичне взуття зазвичай мають анатомічну форму та підкладку, що забезпечують комфорт та підтримку стопи у правильному положенні. Це сприяє зниженню втоми ніг, забезпечує більш комфортний та продуктивний рух.

Кліматичний контроль

Багато моделей трекінгового та тактичного взуття мають здатність контролювати теплообмін і вентиляцію, підтримують оптимальну температуру, запобігають перегріву або переохолодженню стоп.

Трекінгове взуття

Вибір трекінгового та тактичного взуття

Якщо вам належить зробити складний похід або виконати спецзавдання, вибрати трекінгове або тактичне взуття вам допоможуть кілька рекомендацій:

 1. Вибирайте взуття відповідного розміру із зручною посадкою для забезпечення комфорту та якісної підтримки стопи.
 2. Зверніть увагу на якість матеріалів взуття, від цього залежить її міцність та захист ваших ніг.
 3. Підошва взуття повинна мати хорошу амортизацію та потужні протектори для надійного зчеплення з будь-якими поверхнями.
 4. Водонепроникність тактичного/трекінгового взуття важлива, якщо потрібний захист від вологи.
 5. Комфортне, легке та гнучке взуття з гарною посадкою та амортизацією буде не тільки зручним, а й знизить ризик отримання вивиху, інших травм під час виконання активних рухів.

Обов'язково варто враховувати і свої індивідуальні потреби, а також тип активності та умови використання взуття. Консультація з продавцем або фахівцем може допомогти вам вибрати трекінгове та тактичне взуття. Купити у Києві з доставкою до вашого населеного пункту пару тактичних черевиків або взуття для трекінгу можна в інтернет-магазині Consafety. Також у нас ви можете придбати спецодяг та засоби індивідуального захисту голови, очей, органів дихання та ін.

Вгору