Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Спецвзуття

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою

Спецвзуття: Поняття, основні типи, матеріали, функції, де можна придбати

Спецвзуття — це вид взуття, розроблений для забезпечення додаткового захисту ніг людини при виконанні певних завдань. В Україні спецвзуття застосовується у різних галузях, включаючи промисловість, будівництво, військову службу, лісове господарство та багато інших галузей.

Спецвзуття

З яких матеріалів виготовлено спецвзуття?

Матеріали, що використовуються для виготовлення спецвзуття, можуть змінюватись в залежності від його призначення. Зазвичай це:

 • високоякісні синтетичні матеріали;
 • натуральна чи штучна шкіра;
 • текстиль;
 • гума та композитні матеріали.

Ці матеріали забезпечують міцність, захист від механічних пошкоджень, водонепроникність та властивості, що дихають. В інтернет-магазині Consafety можна придбати спецодяг та засоби індивідуального захисту від таких брендів, як Deltaplus, Portwest, Safety Jogger.

Спецвзуття: асортимент у магазині Consafety

Існують різні типи спецвзуття, кожен з яких призначений для певних умов та завдань. В інтернет-магазині Consafety представлений широкий асортимент засобів захисту, у тому числі спецвзуття різного призначення та розмірного ряду.

Класичні туфлі із захисною підошвою

Це полегшений тип спецвзуття, оснащеного металевим або композитним носком. Вона призначена для захисту ніг від падаючих предметів та ударів. Класичні туфлі із захисною підошвою зазвичай використовуються в офісних умовах або в легкій промисловості.

Черевики тактичні шкіряні

Спецвзуття цього типу призначене для співробітників правоохоронних органів, військових служб та спеціальних операцій. Наявність амортизуючої підошви та міцна шкіра, з якої виготовлені черевики тактичні шкіряні, забезпечують ефективну підтримку стопи людини під час її інтенсивної фізичної активності.

Черевики робочі утеплені

Утеплене спецвзуття призначене для роботи в холодних умовах. Черевики робочі утеплені захищають ноги від низьких температур, забезпечують комфорт та тепло ногам людини під час роботи на вулиці.

Чоботи вологозахисні утеплені

Для роботи у вологих та холодних умовах використовуються чоботи утеплені вологозахисні. Чоботи вологозахисні утеплені широко застосовуються в різних сферах:

 • у сільському господарстві;
 • у рибальстві;
 • у будівельній сфері;
 • в інших галузях.

Таке спецвзуття необхідне там, де потрібний захист ніг від холоду та вологи. Їх конструкція включає водонепроникну верхню частину та утеплювач, тому чоботи вологозахисні утеплені забезпечують високий рівень захисту.

Устілка з піни з ефектом пам'яті

Це інноваційна технологія в спецвзутті, де використання спеціальної піниться матерії з ефектом пам'яті забезпечує індивідуальну підтримку та комфорт для стопи. Такі устілки знижують втому ніг та зменшують навантаження на суглоби/хребет людини.

Набори «Promonordi»

Набір містить цілий комплект захисних елементів і включають різні предмети.

 • Чоботи Nordic

Це високі чоботи, виготовлені з натуральної шкіри з додатковою водонепроникною обробкою. Вони характеризуються наявністю міцної підошви, що надійно захищає ноги людини від проколів та ковзання. Усередині знаходиться теплоізолятор, необхідний для роботи в холодних умовах.

 • Шкарпетки (у комплекті до чобіт)

У набір входять захисні шкарпетки, що мають такі властивості:

 1. анатомічна форма;
 2. антибактеріальне просочення;
 3. додаткова амортизація.

Вони виготовлені з високоякісних матеріалів, що забезпечують комфорт та вентиляцію для ніг.

 • Шапка

Захисна шапка з гарною посадкою виготовлена з утепленого матеріалу, що забезпечує захист голови людини від холоду та вітру.

 • Рукавички

Виготовлені із міцного матеріалу з утеплювачем, рукавички забезпечують захист та тепло для рук людини, яка працює в екстремальних умовах.

Захисне спецвзуття

Набори Promonordi є комплексним рішенням для роботи в екстремальних умовах. Вони забезпечують комфорт, захист та тепло для ніг, голови та рук. Такі набори незамінні для професіоналів, які працюють у холодних та несприятливих середовищах.

Вище наведено лише кілька прикладів з каталогу «Спецвзуття», представленого в магазині компанії Consafety. З повним асортиментом товарів з цього каталогу ви можете ознайомитись, відвідавши наш онлайн магазин. Ви зможете вибрати та з доставкою по Україні купити в Києві спецвзуття за призначенням, яке надійно захистить ваші ноги та забезпечить вам комфортні умови для роботи.

Вгору