Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Захисні маски, напівмаски

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою

Захисні маски та напівмаски для органів дихання: особливості вибору та функціонування

У процесі роботи з токсичними газами, аерозолями, випарами і пилом органи дихання людини піддаються шкідливому впливу агресивного середовища. Це загрожує погіршенням самопочуття і розвитком різних захворювань. Щоб протистояти подібним ризикам, використовуються захисні маски і напівмаски для органів дихання. Купити в Україні їх можна в нашому інтернет-магазині. Ми пропонуємо ці засоби індивідуального захисту від найкращих сучасних виробників на вигідних умовах.

Захисні маски, напівмаски

Як правильно вибрати і купити захисні маски і напівмаски для органів дихання?

Актуальність даних видів спеціального спорядження очевидна всім. З їхньою допомогою можна протистояти впливу різного виду агресивних чинників. Але їхня ефективність залежить від правильності вибору таких засобів індивідуального захисту. Тому перш ніж купити захисні маски та напівмаски для органів дихання на сайті нашого магазину, доречно ознайомитися з нашими пропозиціями, функціональними можливостями різних видів масок та їхніми характеристиками. Це допоможе вам зробити безпомилковий вибір.

Основні критерії вибору

У процесі вибору потрібно звертати увагу на багато факторів. Від цього залежатиме ефективність захисту, яку забезпечує спорядження. Насамперед потрібно врахувати такі моменти:

  • Призначення. Конкретна маска повинна захищати від певного середовища, включно з газом, пилом, отрутами. Але є і моделі універсального призначення.
  • Будова. Як мінімум, захисні маски можна вибрати з дихальним клапаном типу Cool Flow, байонетним кріпленням, силіконовим обтюратором.
  • Можливості. Такі маски можна вибрати одно- і багаторазові, з можливістю спрощеного очищення, сумісні зі щитками для зварювання.
  • Варіант захисту. Маски можуть бути очисними, повітряними, комбінованими. Вони можуть доповнюватися подвійними фільтрами від газу, пилу і твердих частинок.

Основні види моделей

На нашому сайті маски і напівмаски для захисту органів дихання замовити можна фільтрувальні або з подачею повітря. Якщо вони доповнюються фільтром, то він покликаний очищати повітря, що вдихається. А якщо кисень подається окремо, то така модель обійдеться істотно дорожче. Вона може бути укомплектована патроном і балоном. Внаслідок хімічної реакції він нагнітає повітря. Подібні пристрої застосовують на забруднених підприємствах. Також вони незамінні під час роботи з отруйними газами. Але якщо вам потрібно використовувати аерозольні лаки, то ви можете вибрати фільтрувальні моделі. Залежно від призначення, маски і напівмаски для захисту органів дихання замовити з доставкою по Україні в каталозі нашого магазину можна таких видів:

  • Від аерозолів і пилового середовища. У таких масках застосовується фільтр із матеріалу, виготовленого з тонкого волокна.
  • Від токсичних газів. Насамперед це випаровування бензину, гасу, хлору, ацетону, а також інших сполук.
  • Газів і пилового середовища. У подібних пристроях використовується фільтр, який діє за рахунок електростатичного заряду.

Маски, напівмаски для захисту органів дихання

Вибір маски за розміром

Вибрати подібні ЗІЗ потрібно з урахуванням їхнього розміру. Так потрібно заздалегідь виміряти обличчя людини, для якої вибирається маска. Здебільшого у продажу пропонується три ключові розміри. Вони розраховані на висоту обличчя 109/119/120 мм.

Пропонуємо вам у нашому інтернет-магазині маски і напівмаски для захисту органів дихання купити недорого. Це буде вигідне придбання, особливо враховуючи, що це продукція таких топових виробників, як, наприклад, торгові марки і Portwest. Причому ми гарантуємо їхню оригінальність і найдостойніші характеристики.

Вгору