Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Трикотажні робочі рукавички

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою

Трикотажні робочі рукавички: комфортне екіпірування та надійний захист

Під час виконання багатьох видів будівельно-монтажних робіт, у садівництві, сільському господарстві та багатьох інших сферах руки можуть піддаватися впливу агресивних чинників. Тому для їхнього захисту використовуються трикотажні робочі рукавички. В Україні вони доступні в багатьох спеціалізованих торгових точках. Але найкращий вибір ви знайдете на сайті компанії Consafety. Тут пропонується продукція провідних виробників за вигідними цінами.

Трикотажні робочі рукавички

Як правильно вибрати і купити трикотажні робочі рукавички?

Такі засоби індивідуального захисту підбираються для конкретних видів завдань. Сьогодні така покупка доступна через інтернет. Це зручно, швидко, ненадійно. Тим більше, якщо трикотажні робочі рукавички замовити онлайн в інтернет-магазині компанії Consafety. Тут можна підібрати цю екіпіровку найвищої якості. Вона матиме такі характеристики:

 • Оптимальний захист рук. Такі рукавички не допустять пошкодження шкіри травмуючими поверхнями. Вони захистять від впливу на неї ґрунту, піску, цементу та інших субстанцій.
 • Максимальна комфортність. Рукавички при правильному виборі зручно розташовуються на руці, не сповзають, не бовтаються, а також не перешкоджають виконанню функціональних завдань.
 • Висока зносостійкість. Вироби виготовлені зі стовідсоткового пілона або ХБ. Вони витримують істотні навантаження. Щільна в'язка не розтягується і не руйнується.
 • Придатність для роботи з дрібними деталями. Матеріал рукавичок зберігає можливість задіяння дрібної моторики і забезпечує максимальну контактність для зворотного зв'язку.
 • Збереження дихаючих властивостей. У рукавичках використовується дихаюча безшовна підкладка. Тому під час роботи руки не будуть паритися. Сприяє цьому також зручна щільність в'язки.

Наш асортимент

Якщо вам потрібно купити трикотажні робочі рукавички, в каталозі нашого магазину ви знайдете гідний вибір таких засобів. Тут ви зможете підібрати вироби для роботи з різними видами деталей, що захищають від порізів, підходять для прибирання, роботи на складських об'єктах або будівництві. Переважно це вироби з бавовни з ПВХ, в'язані та обливні. Крім того, на нашому сайті робочі трикотажні рукавички замовити можна необхідних розмірів. Найбільш затребуваними є такі варіанти рукавичок:

 • Звичайні трикотажні. Вони виготовлені зі стовідсоткового пілона. Їхній комфортності сприяє відсутність швів. Матеріал не ворситься. Вироби СЕ-сертифіковані. М'яка в'язка зручна для спритності робіт.
 • Моделі з ПВХ покриттям. Такі вироби підходять для роботи з рідким агресивним середовищем. При цьому вони залишаються м'якими, зручними, зокрема завдяки бавовняному тактильно приємному вивороту і гладкій поверхні.
 • Багатоцільові рукавички бавовняні. Вони мають ПВХ точки для поліпшеного хвату. Якісний матеріал рукавичок і 24-калібрувальна вкладка сприяють додатковій спритності роботи в них.

Трикотажні рукавички

Вибір за призначенням

У нашому інтернет-магазині трикотажні робочі рукавички купити недорого можна для найрізноманітніших завдань. Зокрема, при цьому варто орієнтуватися за такими критеріями:

 • Для господарських завдань. Для цього підійдуть звичайні трикотажні ХБ рукавички. Завдяки круговій в'язці, в них відсутні шви, що підвищує їхню комфортність.
 • Для нескладних навантажувальних робіт. Для них також підійдуть бавовняні рукавички. У такій екіпіровці менше натиратимуться мозолі. У ній зручно працювати з інструментом.
 • Для роботи з брудними і мокрими предметами. У такому разі підходять обливні рукавички з трикотажним виворотом. Вони не проколюються скалками. Вибирають їх для більш складних робіт.
 • Для роботи зі склом. У такому разі також підходять обливні рукавички. Антиковзаюча поверхня посилює хват. А завдяки високим манжетам всередину не потраплять частинки сколів і сміття.

Пропонуємо вам на нашому сайті трикотажні робочі рукавички замовити з доставкою по Україні. Ціни на них у нас цілком помірні. А їхні характеристики відповідають найвищим міжнародним стандартам якості та функціональності.

Вгору