Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Засоби безпеки

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою

Засоби безпеки на робочому місці і не тільки

Під час виконання різних робіт, пов'язаних із ризиком травмування і погіршення стану здоров'я різними іншими способами, необхідно забезпечити безпечні умови праці. Для цього на підприємствах розробляється спеціальний комплекс організаційно-технічних заходів. Мінімізувати або повністю виключити ризик травмування допоможуть засоби безпеки з каталогу нашого магазину.

Засоби безпеки

Що таке засоби безпеки на робочому місці?

Захисні засоби безпеки на робочому місці використовуються як елемент техніки безпеки. На різних підприємствах використовуються їхні певні види. Такі засоби забезпечують надійний рівень захисту дихальних, зорових органів, шкіри від впливу різних агресивних середовищ. До них відносяться хімікати, радіація, біологічно активні елементи, забруднення і механічні чинники. Здебільшого засоби безпеки, замовити з доставкою які можна і в нашому інтернет-магазині, ділять на пристосування таких типів:

  • Протектори для органів дихання. До них належать засоби, призначені для захисту органів дихання і потрапляння токсичних речовин всередину організму. До них належать пов'язки, протигази, скафандри, пневмокостюми, респіратори, маски різного виду і характеристик.
  • Протектори для шкіри. Це так звані зовнішні засоби, які захищають шкірні покриви людини. У цю категорію входить захист рук, ніг, очей, обличчя, голови, вух. Також сюди входить страхувальне оснащення, а також косметичні речовини і засоби хімзахисту.
  • Технічні пристосування. До них належать первинні засоби, призначені, наприклад, для пожежогасіння. Також використовується різний інвентар і спеціальні технічні засоби, наприклад, ліхтарі. Для кожної сфери промисловості та побутового використання вони можуть бути різними.

Наш асортимент актуальних засобів безпеки

Для захисту здоров'я людини в повсякденному житті та на виробництві можуть використовуватися найрізноманітніші засоби безпеки. На сайті нашого магазину ви можете вибрати багато їхніх видів. Широко затребувані у нас освітлювальні прилади та багатофункціональні ножі.

Ліхтарі

У нас пропонуються такі пристрої для освітлення дороги, робочого місця та інших об'єктів з різної відстані, зокрема далекобійного. Вони відрізняються такими характеристиками:

  • Підходять такі засоби безпеки для охоронних і рятувальних служб. Наприклад, якщо здійснюється розбір зруйнованого будинку, то наявність якісного ліхтаря забезпечить більш якісний огляд досліджуваної ділянки.
  • Світильники цього виду можуть бути ручними, налобними та інших видів. Зазвичай у них передбачена можливість регулювання рівня яскравості та дальності світіння, розсіювання світла і використання мерехтіння як сигналу.
  • Ці засоби безпеки купити в нашому магазині можна з розрахунку на те, що їхньої автономності вистачить на п'ять діб у разі використання 50% режиму яскравості. При цьому, наприклад, ручний ліхтар може працювати безперервно.

Засоби захисту

Ножі

До засобів безпеки належать також ножі. Тим паче що це можуть бути сучасні мультитули, багатофункціональні пристрої із закритим лезом. Виручать вони в дуже багатьох складних ситуаціях. Ризик самотравмування виключений за рахунок того, що лезо закрите в корпусі виробу.

Пропонуємо вам у нашому інтернет-магазині засоби безпеки замовити з доставкою по Україні. Ціни на них будуть цілком помірні. А їхня якість і функціональність відповідають найвищим міжнародним стандартам. Адже все це продукція найкращих європейських виробників, включно з, наприклад, ірландськими та чеськими компаніями PORTWEST і EMOS.

Вгору