Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Трикотажні робочі рукавички без ПВХ нанесення

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою

Робочі рукавички трикотажні без ПВХ нанесення: найпростіший і найнадійніший спосіб захисту рук

Під час виконання різних видів робіт в ускладнених умовах необхідно використовувати засоби індивідуального захисту для рук. Найкращим рішенням стануть робочі трикотажні рукавички без ПВХ нанесення. В Україні вони пропонуються в широкому асортименті на нашому сайті.

Трикотажні робочі рукавички без ПВХ нанесення

Що собою являють, як застосовуються і якими характеристиками відрізняються робочі трикотажні рукавички без ПВХ нанесення з каталогу нашого магазину?

Застосування таких засобів індивідуального захисту необхідне в багатьох ситуаціях. Вони здатні вберегти від бруду, пилу, холоду, високих температур, проколів і порізів. І це далеко не всі завдання, які можуть виконати робочі трикотажні рукавички без ПВХ нанесення. Купити в Києві та інших населених пунктах їх найзручніше в нашому інтернет-магазині. Адже ми пропонуємо продукцію відомих виробників, включно з торговою маркою PORTWEST, на вигідних для наших покупців умовах.

Конструкція виробів

Такі ЗІЗ являють собою стандартні рукавички, виготовлені з бавовняної нитки. Залежно від густоти плетіння, забезпечується відповідний рівень зносостійкості та комфортності. Що щільніша в'язка, то вищий рівень захисту від агресивних чинників зовнішнього середовища. Що вона тонша, то більша чутливість пальців у таких виробах, тонша моторика під час їхнього використання і ефективніша контактність. У нашому інтернет-магазині рукавички робочі трикотажні без ПВХ нанесення замовити можна з такими елементами конструкції:

  • Дихаюча в міру щільна підкладка без швів. Таким чином підвищується комфортність роботи в таких рукавицях.
  • Помірна туга трикотажна гумка на манжетах. По краю вона оверлочена і доповнена ущільнювальним кантиком.
  • В'язка на долонях і пальцях помірно м'яка. Волокна по всій конструкції не вдавлюються в шкіру, приємні на дотик.

Переваги рукавичок

Ці вироби виготовлені відповідно до вимог міжнародних стандартів, що підтверджується сертифікатом CE. Тому під час роботи в них буде забезпечено високий рівень комфортності, безпеки, надійності та захисних властивостей. Якщо замовити робочі трикотажні рукавички без ПВХ покриття з каталогу нашого магазину, то це будуть вироби з такими перевагами:

  • Зручна фіксація на руці. Вона забезпечена трикотажною в'язкою рукавичок і щільною гумкою на манжеті. Завдяки цьому аксесуар не сповзе з руки в найбільш невідповідну хвилину.
  • Дихаючі властивості. Переважно для виготовлення таких рукавичок використовується 100% бавовна. Вона зберігає вентильованість виробу. Цьому сприяє також технологія в'язки.
  • Захисні характеристики. Рукавички захищають від пилу, бруду, контрастних температур, травмування колючими, ріжучими та іншими травмонебезпечними предметами на виробництві та в побуті.
  • Легкість і комфортність. Дані вироби виготовлені з легких, приємних на дотик натуральних бавовняних волокон, до яких може додаватися нейлон або інші види синтетики, що сприяє міцності виробів.
  • Відсутність швів. Для виготовлення таких рукавичок застосовується кругова в'язка. У ній не передбачено наявність сполучних швів. Тому елементи цільного виробу не тиснуть на шкіру рук.

Робочі рукавички без нанесення

Пропонуємо вам у нашому інтернет-магазині робочі трикотажні рукавички без ПВХ нанесення замовити з доставкою по України. Ціни на такі товари у нас цілком помірні. Тому у нас замовляють оптом засоби індивідуального захисту цього та інших видів для торгових точок, складів, сільськогосподарських підприємств, будівельних компаній, фірм, що займаються ландшафтним дизайном, а також просто для побутових потреб.

Вгору