Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Щитки та екрани захисні

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою

Захисні щитки та екрани від Portwest — це надійні елементи захисту голови

Компанія Portwest є світовим лідером у галузі виробництва високоякісного захисного одягу та аксесуарів для робочої безпеки. Захисні щитки та екрани від Portwest в Україні знайшли широке застосування та активно використовується у різних сферах. З більш ніж столітньою історією вона зарекомендувала себе як надійного партнера для всіх, хто цінує високий рівень безпеки на робочому місці.

Щитки та екрани захисні

Сфери застосування та головна функція захисних щитків та екранів бренду Portwest

Захисні щитки та екрани Portwest забезпечують безпеку працівника. Вони знижують ризик його зі шкідливими речовинами та захищають від пошкоджень його обличчя та очі. Дані вироби використовуються в різних сферах:

  • промисловість та будівництво;
  • медичні заклади;
  • лабораторії та хімічна промисловість;
  • виробництво харчових продуктів;
  • охорона та безпека;
  • роботи з використанням інструментів та механізмів;
  • сільське господарство, лісозаготівля та ін.

Основна функція захисних щитків та екранів Portwest полягає у забезпеченні надійного захисту обличчя та очей працівника від небезпечних факторів на робочому місці. До таких відносяться, наприклад, бризки рідин, дрібні частинки твердих матеріалів, хімічні речовини та інші небезпеки. Ці продукти випускаються з урахуванням найсуворіших стандартів якості та забезпечують високий рівень захисту від різних небезпек.

Захисні щитки

  1. Сітчастий щиток — цей виріб забезпечує гарний захист, особливо в умовах, де потрібна і вкрай важлива вентиляція. Цей щиток ефективно захищає обличчя, очі та дихальну систему людини від бризок різноманітних рідин та різного роду дрібних частинок.
  2. Прозорий полікарбонатний щиток зі змінним екраном захищає обличчя/очі працівника від бризок, пилу та різних частинок. Змінний екран Portwest робить його зручним у використанні та дозволяє підтримувати його у чистоті.
  3. Щиток із прозорого полікарбонату, храповик — виготовлений із прозорого матеріалу, цей виріб є пристроєм, що забезпечує надійний захист всієї особи людини від бризок/рідин (що падають зверху), частинок різних матеріалів та інших небезпечних елементів на робочому місці. Щиток дає додатковий захист та підвищує рівень комфорту для працівника, особливо в умовах, де існує ризик попадання на обличчя будь-яких матеріалів зверху.

Набір захисний (PW48)

Використання захисного набору від Portwest буде ідеальним рішенням у ситуаціях, коли не потрібно носити каску. Він забезпечує повний захист обличчя людини від ударів, частинок та бризок, а також його органів слуху від небезпечного шуму. В комплекті з захисним набором є запасні елементи, що робить його довговічним та економічним рішенням.

Екрани захисні

Змінний, сумісний з PW93 і PW58, сітчастий екран — це елемент, який ідеально підходить для тих, хто воліє використовувати як захист сітку, що дихає. Він легко встановлюється та надійно захищає область очей та всієї особи працівника.

Щитки та екрани для захисту обличчя

Захисні щитки та екрани від Portwest

Це надійне рішення для безпеки на робочому місці. З високим рівнем захисту та зручністю використання, вони допомагають знизити ризик травм та забезпечують спокій та комфорт працівникам у різних галузях.

Компанія Consafety рада запропонувати своїм покупцям якісно виготовлені та надійні засоби захисту. Купити у Києві захисні щитки та екрани від Portwest ви можете в інтернет-магазині Consafety. В асортименті інтернет-магазину компанії ви знайдете різноманітні елементи захисту для обличчя та голови, щоб замовити їх з доставленням до вашого населеного пункту. Вони забезпечать вашу безпеку на робочому місці.

Вгору