Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Головні убори Спецодяг

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою

Якісні головні убори як елемент спецодягу

Спеціалізоване екіпірування включає в себе різні види одягу. Один з обов'язкових компонентів спецодягу — головні убори. Купити в Україні їх можна для забезпечення захисту, комфорту і безпеки в різних галузях і умовах праці.

Головні убори

Які види, як вибрати і де купити головні убори для спецодягу?

Під час роботи просто неба, не кажучи вже про складніші умови, голова насамперед зазнає впливу агресивних чинників різного роду. Це можуть бути опади, сонячний ультрафіолет, мороз, пил, забруднення, бризки. У будівництві та під час виконання зварювальних робіт важливо захистити голову від травмування й опіків. Саме для цього використовуються як спецодяг головні убори. Купити в Києві та інших населених пунктах України їх можна в нашому інтернет-магазині. Ми пропонуємо цю продукцію від провідних сучасних виробників на вигідних умовах. При цьому ми гарантуємо її оригінальність, високу функціональність, відмінну якість і ефективність у плані захисту голови.

Види головних уборів для спецодягу

Для різних сфер застосування можна вибрати і замовити головні убори як спецодяг оптимального виду. Це можуть бути каски, чепчики, маски-шоломи, капюшони, шапки з вухами, шапки із захистом від сонця, шапки з москітною сіткою, шапки-шоломи для лікарів і рятувальників. Кожен із цих головних уборів розроблений з урахуванням можливих небезпек, особливостей конкретної галузі чи професії. Він має відповідати стандартам безпеки та гігієнічним вимогам. Але найчастіше у нас покупці обирають:

  • В'язані шапки зі світловідбивачем. Такі головні убори забезпечують захист голови від холоду. Сприяє цьому використання м'якої підкладки типу Insulatex. Зовнішнє акрилове полотно переплетено зі світловідбивною ниткою. Вона забезпечує оптимальну видимість у темний час доби. Щільність матеріалу 9 класу дає змогу зберігати форму виробу.
  • Трикотажні шапки з ліхтарем і можливістю перезарядки. Такі головні убори купити в інтернет-магазині компанії Consafety можна з двома знімними ліхтариками, розміщеними спереду і ззаду. Світлодіодні прилади, які можна перезаряджати через роз'єм USB. У такій шапці буде зручно як пішоходу, так і велосипедисту, який опинився на вулиці в темний час доби.
  • Світловідбивні бейсболки. Такі головні убори мають широкий в міру довгий козирок, добре захищають очі і верхню частину обличчя від опадів, пилу і сонячних променів. Виготовлений головний убір із м'якого поліхлопкового матеріалу. Розмір регулюється за допомогою металевого затискача. Комфортність забезпечується за рахунок вентильованості матеріалу. Естетичності додає контрастне обрамлення.

Головні убори Спецодяг

Як правильно вибрати головні убори?

Вибір головних уборів як спецодягу залежить від безлічі чинників, включно з типом роботи, умовами її виконання, вимогами безпеки. Щоб правильно підібрати відповідні головні убори як спецодяг, на сайті інтернет-магазину Consafety ви можете ознайомитися з характеристиками наших моделей. Рекомендується також враховувати такі критерії:

  • Тип роботи та її особливості. Відповідно вибираються головні убори для захисту від холоду, пилу, хімічних речовин, тепла, вогню, електрики.
  • Кліматичні умови. Головні убори такого типу можуть забезпечувати захист голови при виконанні робіт, наприклад, на морозі, у спеку чи дощ.
  • Вимоги безпеки. Якщо робота пов'язана з температурою або вогнем, ви можете використовувати спеціальні вогнезахисні засоби для голови.
  • Розмір і комфорт. Головні убори повинні добре підходити за розміром і комфортно триматися на голові. Це важливо для тривалого використання.

Крім того, рекомендуємо вам замовити головні убори як спецодяг з каталогу інтернет-магазину Consafety з урахуванням матеріалу, дизайну, додаткових функцій, як-от наявність козирка, можливість кріплення додаткових аксесуарів (наприклад, ліхтарика), захисних масок або шоломів.

Вгору