Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Аксесуари для захисних окулярів

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою

Аксесуари для захисних окулярів — комфорт та безпека для ваших очей

Захист очей та зору людини — це проблема, актуальна у будь-якій країні, особливо якщо це стосується індивідуальних засобів захисту. Одним із найбільш ефективних засобів забезпечення безпеки для очей при виконанні різних видів робіт є захисні окуляри. В Україні аксесуари до захисних окулярів, як і самі окуляри для захисту очей, можна купити в інтернет-магазині Consafety

Виконуючи важливу функцію, захисні окуляри знайшли застосування у різних сферах людської діяльності. Щоб продовжити їх ефективність та термін експлуатації, вони потребують спеціалізованого догляду. Потрібно своєчасно прочищати скло окулярів та використовувати аксесуари, що покращують їх функціональність та ефективність.

Аксесуари для захисних окулярів

Захисні окуляри: що це, навіщо вони потрібні?

Захисні окуляри є спеціалізованими окулярами, розробленими для захисту очей від шкідливих впливів, таких як:

 • пил (вулична, будівельна та найдрібніші частинки іншого типу);
 • металеві стружки;
 • тирсу;
 • хімічні бризки;
 • ультрафіолетове випромінювання та ін.

Аксесуари до захисних окулярів підбираються залежно від специфіки робіт. Самі окуляри зазвичай виконані із міцних матеріалів, складаються із міцно оправи та спеціальних лінз, здатних витримувати різні види впливів.

Функції та сфери застосування окулярів для захисту очей

Функція у захисних окулярів всіх типів схожа — надійний захист очей людини. Однак, залежно від специфіки робіт, різні види можуть відрізнятися конструктивно і за властивостями. Так, наприклад, захисні окуляри:

 • від механічних пошкоджень — забезпечують надійний захист від частинок, які можуть потрапити у вічі та викликати їх травматизацію;
 • від хімічних речовин — залежно від матеріалу лінз, захисні окуляри можуть запобігати проникненню хімічних бризок і газів, скла можна легко очистити, якщо купити серветки для очищення лінз.
 • від УФ-випромінювання — багато видів захисних окулярів оснащені спеціальними лінзами, які здатні фільтрувати ультрафіолетові промені, запобігаючи пошкодженню очей;
 • від інфекцій — окуляри також можуть запобігати контакту з інфекційними частинками, з якими щодня стикається у своїй роботі персонал лабораторій та медичних закладів.

Сфери діяльності, де використовуються захисні окуляри

Захисні окуляри знайшли широке застосування у різних сферах:

 • у будівництві та виробництві, де існує високий ризик травм, захисні окуляри є обов'язковими засобами індивідуального захисту;
 • у медичних закладах вони запобігають можливому зараженню очей;
 • у лабораторіях та наукових дослідженнях захисні окуляри забезпечують безпеку під час роботи з небезпечними речовинами.

Вибрати аксесуари для захисних окулярів, незалежно від специфіки їх використання, можна в магазині Consafety. Ми пропонуємо різні аксесуари від бренду Portwest, відомого чудовою якістю своєї надійної продукції.

Аксесуари від Portwest для ваших захисних окулярів у магазині Consafety

Окрім наявності окулярів для захисту очей, важливу роль в ефективності їх використання відіграють аксесуари, які забезпечують додатковий комфорт і збільшують термін їх експлуатації. В онлайн магазині Consafety ви можете придбати різні аксесуари до захисних окулярів.

Змінний лицьовий окуляри-щиток

Цей аксесуар призначений для захисту не тільки очей, але й обличчя від великих частинок та бризок, які можуть проникнути збоку. Цей виріб виконаний з якісних матеріалів, змінний лицьовий окуляри-щиток легко встановлюється та підходить для різних умов роботи.

Набір для чищення окулярів

Регулярне чищення лінз/скла захисних окулярів важливе для підтримки чіткого зору. Набір для чищення окулярів від Portwest включає спеціальні засоби, що не пошкоджують поверхню полікарбонатних, скляних або пластикових лінз.

Шнурок для окулярів

Наявність шнурка запобігає втраті окулярів і забезпечує зручність їх використання. Шнурок надійно фіксує окуляри на шиї, що особливо корисно при переході від одного завдання до іншого.

Аксесуари для окулярів

Серветки для очищення лінз

Ці м'які серветки з мікрофібри призначені для дбайливого очищення лінз від пилу та слідів пальців, забезпечуючи ясний зір. Однаково застосовні для очищення скла та лінз, які виготовлені зі скла, полікарбонату, пластику.

Купити аксесуари для захисних окулярів з доставленням у Києві чи в інше місто України пропонує вам онлайн магазин Consafety. На сайті нашого магазину ви знайдете зручний каталог, що включає різноманітні аксесуари від відомого бренду Portwest для захисних окулярів.

Вгору