Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Утеплені робочі рукавички

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою

Рукавички робочі утеплені — важливий елемент захисту працівників різних сфер

Такі сфери діяльності людини, як виробництво та будівництво, часто пов'язані не лише з великою фізичною напругою працівників, але й із можливим травмуванням їхніх рук. В Україні утеплені робочі рукавички використовуються не тільки для захисту рук від травм, а й від холоду, особливо при роботі на вулиці в зимову пору року.

Робочі рукавички з утеплювачем забезпечують працівникам комфорт та надійно захищають їхні руки від різноманітних пошкоджень та несприятливих умов праці. В асортименті магазину Consafety представлені різноманітні види утеплених робочих рукавичок від Portwest, призначених для різних робіт у різних сферах діяльності.

Утеплені робочі рукавички

Переваги робочих утеплених рукавичок

Основна функція робочих рукавичок будь-якого типу — захист рук людини від травм, порізів, обмороження та опіків. Однак є при їх використанні інші переваги.

Комфорт та захист від холоду

При роботі на відкритому повітрі в зимовий період або в холодних приміщеннях працівники повинні мати робочі рукавички з утепленням. Вони допоможуть їм:

 • зберегти тепло рук;
 • запобігти переохолодженню рук;
 • забезпечити комфорт під час виконання робочих завдань.

Теплі рукавички дуже важливі для таких професій, як будівельники, монтажники або садівники, де руки людини постійно зазнають впливу холоду.

Захист від вологи

Утеплені робочі рукавички із властивостями водонепроникності ідеально підходять для роботи в умовах високої вологості, дощу чи снігопаду. Працівникам не доводиться турбуватися про промокання рук під час роботи, вони можуть зосередитися на виконанні своїх завдань.

Захист від інших несприятливих умов

Від вітру, пилу, механічних пошкоджень та інших несприятливих умов праці руки працівника не заважаючи роботі, надійно захистить пара робочих утеплених рукавичок.

Стійкість до зносу

Багато моделей утеплених робочих рукавичок виготовлені із міцних матеріалів, що підвищує їхню стійкість до зносу. Це особливо важливо для професій, де рукавички піддаються інтенсивному механічному впливу.

Підвищення безпеки

У разі роботи в умовах низького освітлення деякі моделі утеплених рукавичок можуть бути оснащені світловідбивними елементами, що покращує видимість працівника і підвищує загальну безпеку на робочому місці.

Універсальність

Утеплені робочі рукавички — це універсальне рішення для різних сфер діяльності, будівництво, сільське господарство, легка промисловість або зимові види спорту. Це робить їх найпопулярнішим вибором серед широкого кола професіоналів.

Використання утеплених робочих рукавичок не тільки забезпечує комфорт працівникам, але і є важливим аспектом забезпечення їхньої безпеки та захисту в різних умовах праці. Інтернет-магазин Consafety пропонує робочі рукавички різних видів, у тому числі й утеплені моделі.

Робочі рукавички з утепленням

Робочі рукавички у магазині Consafety

В асортименті нашого магазину ви можете вибрати пару рукавичок, які будуть відповідати вашим вимогам та специфіці вашого робочого місця. Ми пропонуємо різноманітні їх моделі з різним ступенем захисту.

 1. Рукавички робочі шкіряні, комбіновані, на флісовій підкладці рекомендуються для роботи в роботах, де потрібна їхня висока зносостійкість та надійний захист від холоду. Флісова підкладка робочих рукавичок збереже тепло ваших рук у холодні дні, а їхня шкіряна зовнішня сторона захистить руки від пошкоджень.
 2. Непромокаючі світловідбивні утеплені робочі рукавички будуть корисні для роботи на будмайданчиках і в дорожніх роботах. Світловідбивні елементи робочих рукавичок забезпечать чудову видимість, підвищуючи рівень вашої безпеки під час роботи в умовах низького освітлення.
 3. Рукавички латексні робочі з утеплювачем підходять для працівників у сільському господарстві, монтажників систем опалення та вентиляції. Вони відрізняються гарним захистом від вологи та холоду, а латексне покриття забезпечує відмінне зчеплення з різними поверхнями.
 4. Рукавички шкіряні на підкладці — це вироби для захисту рук, корисні в будь-якій сфері діяльності. Шкіра забезпечує відмінний захист від механічних пошкоджень, а підкладка зберігає тепло у прохолодні дні.
 5. Непромокаючі лижні утеплені захисні рукавички стануть ідеальним вибором для любителів активного відпочинку, які займаються зимовими видами спорту. Лижні непромокаючі рукавички поєднують у собі ряд корисних властивостей:
  • водонепроникність;
  • утеплення;
  • захист від вітру;
  • комфорт у найхолодніших умовах.
 6. Рукавички утеплені з нітриловим покриттям — цей вид рукавичок підходить для робіт, що виконуються в умовах підвищеної вологості. Нітрилове покриття забезпечує відмінне зчеплення та захист від вологи, а утеплювач підтримує комфортну температуру всередині рукавичок.

Інтернет-магазин Consafety надає вибір утеплених робочих рукавичок. Висока якість і доступні ціни роблять покупку утеплених рукавичок у нашому магазині зручною та вигідною для всіх, хто цінує своє здоров'я та безпеку. Купити робочі утеплені рукавички з доставленням у Києві або в будь-який інший населений пункт України ви можете через інтернет, відвідавши наш сайт онлайн магазину.

Вгору