Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Аксесуари для робочих рукавичок

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою

Аксесуари для робочих рукавичок: якість та надійність гарантуються

Для забезпечення додаткового захисту, функціональності та комфорту в різних умовах застосування засобів індивідуального захисту часто використовуються спеціальні аксесуари. Для робочих рукавичок купити в Україні їх можна в нашій інтернет-крамниці. Ми пропонуємо дані вироби як додаткові елементи й конструкції для використання з різними видами таких ЗІЗ.

Аксесуари для робочих рукавичок

Основні види аксесуарів для робочих рукавичок, особливості їх застосування й вибору

Такі аксесуари можуть застосовуватися в різних галузях. В першу чергу це будівництво, медицина, ветеринарія, промисловість, сільське господарство, спорт, ЖКГ, туризм і навіть у повсякденне життя. Підібрати й купити аксесуари для робочих рукавичок можна з урахуванням вимог та особливостей конкретної ситуації. За необхідності вам нададуть допомогу наші професійні консультанти.

Наш асортимент аксесуарів

У нашому каталозі представлений оптимальний асортимент таких пристосувань. Вони виготовлені кращими у своєму сегменті ринку підприємствами. При їх розробці враховані найбільш актуальні потреби користувачів засобів даних індивідуального захисту. Ми пропонуємо підібрати аксесуари для робочих рукавичок основних видів.

Тримач прищіпка для рукавиць

Це надзвичайно зручний аксесуар, який дозволяє тримати дані засоби індивідуального захисту завжди напоготові та не перейматися їх втратою чи незрозумілим місцем розташування. Такий аксесуар для робочих рукавичок з каталогу нашого магазину відрізняється суттєвими перевагами, включно з:

  • довговічністю та міцністю конструкції;
  • безпечністю з'єднання і роз'єднання;
  • легкістю пристібання до місця кріплення;
  • стійкістю до корозії матеріалу, тобто цинку.

Тримач затискач без металу

Такий аксесуар для робочих рукавичок купити можна в тому випадку, якщо вам потрібен варіант із діелектричних матеріалів. Адже в даному виробі відсутні металеві компоненти, тому він не проводить струм. До того ж такий аксесуар не втратить свого привабливого зовнішнього вигляду, оскільки він не піддається корозії. Попри матеріал, тобто пластмасу, цей виріб розміром 20 см здатен витримати навантаження з різноманітних засобів індивідуального захисту вагою до 6 кг. Він зручно з'єднується і дозволяє уникнути заплутування між собою цілого комплекту рукавичок.

Аксесуари для захисних рукавичок

Інші аксесуари для рукавичок

Для зручності користування такими засобами індивідуального захисту можна підібрати й інші пристосування. Багатьох цікавлять такі їх варіанти:

  • Накладки та вставки. Вони знадобляться для захисту від пошкодження внаслідок ударів, можливих порізів чи інших видів механічної дії.
  • Термоізоляційні вкладки. Вони представляють собою додатковий шар утеплювача, що захистить руки від холоду за умови низьких температур.
  • Світловідбивні смужки. Вони кріпляться до рукавичок для покращення видимості працівника в нічний час чи при перебуванні на проїжджій частині.
  • Вологозахисні покриття. Це свого роду чохли на робочі рукавички. Вони корисні для роботи в умовах підвищеної вологості, в тому числі на відкритому повітрі.
  • Датчики й інші технології. Вони зазвичай підбираються під різні зовнішні параметри, як-от під температуру, рівень вологості чи тиску.
  • Допоміжні елементи у вигляді сенсорних екранів. Такі покриття чи накладки на кінчики пальців, дозволяють використовувати сенсорні пристрої без знімання рукавички.

Перш ніж такі аксесуари для робочих рукавичок замовити в нашому каталозі, радимо визначити конкретні завдання, які ви плануєте вирішити з їх допомогою, а також умови роботи з ними. Своє замовлення ви отримаєте в лічені дні.

Вгору