Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Спецодяг для високих температур і для зварювальника

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою

Спецодяг: Одяг для безпеки зварювальника, для високих температур

Професія зварювальника — це не просто рутинна робота з металом, а справжнє мистецтво, яке потребує чималої майстерності та достатнього досвіду. Робота з розпеченим металом вимагає від майстра дотримання заходів безпеки, це стосується і зварювальних робіт. В Україні купити спецодяг для зварювальника пропонує магазин Consafety, що спеціалізується на продажу засобів індивідуального захисту та робочого спецодягу.

Спецодяг для високих температур і для зварювальника

Зварювання та особливості професії зварювальника

Зварювання є процесом з'єднання металевих матеріалів за допомогою високотемпературного впливу. Зварювальний процес належить до категорії небезпечних для людини робіт, якщо не дотримуються необхідних запобіжних заходів. Саме тому наявність спеціального одягу для зварювальників стає важливим аспектом та однією з умов допуску до проведення зварювальних робіт.

Хто такий зварювальник, у чому особливості його професії?

Зварювальник — це спеціаліст, який володіє досвідом і навичками з'єднання металевих елементів/деталей під впливом високотемпературних джерел. Тому спецодяг для високих температур у роботі зварювальника — вкрай важливий аспект його безпеки. Як високотемпературне джерело зазвичай використовується газовий факел або електрична дуга.

У процесі зварювання металів відбувається виділення величезної кількості тепла, що створює небезпеку для працівника. Спецодяг йому необхідний для захисту від різних неприємностей:

 • високі температури;
 • бризок розплавленого металу;
 • агресивних хімічних речовин.

Виготовлений із міцних матеріалів та надійний у плані захисту спецодяг для зварювальників ви можете придбати у магазині Consafety.

Чому зварювальникам необхідний спеціальний одяг?

Зварювання є процесом, який часто здійснюється в умовах, де температура може досягати високих значень. В захисному спецодязі зварювальник не піддаватиметься і таким ризикам, як:

 • одержання опіків;
 • ураження струмом;
 • дія ультрафіолетового випромінювання.

Спецодяг для зварювальників спроектований таким чином, щоб мінімізувати ці ризики та забезпечувати комфорт при виконанні їхніх професійних завдань.

Спецодяг для зварювальників у магазині Consafety: Види та характерні особливості

В Україні придбати якісний та сертифікований спецодяг для зварювальників пропонує магазин Consafety. В асортименті нашого магазину представлений широкий вибір спецодягу для захисту людей різних професій. Весь асортимент виробів, представлених у магазині Consafety, відповідає всім необхідним нормативам та стандартам безпеки, як і спеціальний захисний одяг для зварювальника:

 • Шкіряні бахіли — вони необхідні для захисту взуття зварювальника від розплавленого металу, що іскряться і бризкає.
 • Жилет вогнестійкий сигнальний — виріб захищає працівника від високих температур та забезпечує його видимість на робочому місці.
 • Куртка флісова вогнетривка, антистатична — необхідна для тепла та захисту від вогню, а також знімає статичну електрику.
 • Вогнестійка куртка — вогнетривка куртка служить для захисту від високих температур верхньої частини тіла людини, яка виконує зварювання.
 • Куртка шкіряна (зварювання) — це додатковий захист від розпеченого металу.
 • Нарукавники (зокрема і шкіряні) для зварювальника — нарукавники захищають його руки від опіків та механічних пошкоджень, а шкіряні нарукавники забезпечують додатковий захист рук під час складних зварювальних робіт.
 • Капюшон-накидка для зварювальника — це надійний захист голови та шиї зварювальника від жару та бризок розплавленого металу.
 • Вогнестійкі штани — вогнетривкі та міцні, такі штани запобігають опікам.
 • Футболка вогнестійка (з довгими рукавами), антистатична — в умовах підвищеної температури футболка забезпечує додатковий захист.
 • Захист голови/горла для зварювальника — це спеціальні аксесуари для захисту голови та горла від впливу високих температур, а також маски зварювальника.
 • Комбінезон для зварювальника — комбінезон надає повний захист тіла зварювальника, забезпечуючи йому безпеку та комфорт при виконанні різноманітних зварювальних робіт.
 • Напівкомбінезон вогнетривкий (антистатичний) — напівкомбінезон забезпечує захист торса та ніг зварювальника від високих температур, а також запобігає статичній електриці.
 • Шкіряний фартух для захисту зварювальника — це надійний засіб захисту від розпеченого та бризкаючого металу.

Спецодяг для зварювальника

Вибір захисного одягу для зварювальників

Правильно підібраний спецодяг для зварювальних робіт — це ключовий елемент успішної та безпечної праці в умовах підвищених температур і ситуацій, що піддаються людині ризику травмування. Вона не тільки захищає від небезпек, а й забезпечує комфорт при виконанні робочих завдань, що є важливим аспектом у професії зварювальника, що сприяє ефективності та продуктивності його праці.

Спецодяг для зварювальників, представлений в асортименті магазину Consafety, відповідає високим стандартам якості та безпеки. Кожен її елемент розроблений з урахуванням особливостей зварювальних робіт, що гарантує її ефективність і довговічність. Купити спецодяг для зварювальника з доставленням у Києві та в інші міста України ви також можете на сайті онлайн магазину Consafety. Ми пропонуємо найкращі рішення у сфері спецодягу, підтримуючи професіоналів у їхньому прагненні до безпеки та успіху в праці!

Вгору