Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Шкіряні, спилкові робочі рукавички

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою

Робочі шкіряні, спилкові рукавички — надійний захист рук та комфортне носіння

На виробництві, під час роботи на складах, особливо з великими та важкими вантажами, важливо захистити руки. Для цього керівникам підприємств украй необхідно закупити робочі рукавички для працівників. Одними з найпопулярніших вважаються шкіряні рукавички, адже вони добре захищають від високих та низьких температур, при цьому забезпечують комфортний хват. Магазин Consafety пропонує чудову можливість робочі шкіряні, спілкові рукавички купити в Україні — цей елемент захисного екіпірування доступний в широркому асортименті.

Шкіряні, спилкові робочі рукавички

В чому полягають особливості та відмінності спилка?

Цей матеріал отримують під час розшарування, зняття лицьового шару, шкіри свиней чи великої рогатої худоби. При розшаруванні шкіра ділиться на декілька шарів, котрі розрізняються за властивостями. Розрізняють передній, середній та міздровий шари. З лицьового шару виготовляється високоякісна шкіра. Саме з середнього шару створюється спилок, що використовується для створення захисних робочих рукавичок.

Спилок, утворений в процесі подібного розшарування, дуже добре підходить для роботи з великими механічними навантаженнями. Спилок добре захищає від:

  • вологи;
  • високих та низьких температур;
  • електричної дуги.

Останній пункт дозволяє використовувати захисні рукавички з цього матеріалу можуть застосовуватися під час зварювання.

Спилок відрізняється природною мікропористою структурою, котра зумовлює вентиляцію та терморегуляцію.

Розмаїття захисних рукавичок зі спилка

Для захисту рук під час робіт із ланцюговою пилою передбачено модель рукавичок PORTWEST A290. Такі рукавички гарантують високий рівень комфорту, а також максимальний захист шкіри рук та зап'ястка, за рахунок подовженої манжети.

Основні сфери використання захисних рукавичок: будівництво, ландшафтний дизайн, сільське та лісове господарство. Рукавички розраховані на використання з пилою, котра працює на швидкості до 16 м/с. Окрім спилка в рукавичках використані високоякісні поліестер та еластан.

Модель рукавичок PORTWEST A630 Razor-Lite 5 має рівень захисту від порізів D, відрізняється посиленою долонею зі шкіряною накладкою. Ця особливість конструкції покращує захист від впливу високих температур, покращує захват, а також термін експлуатації рукавичок. Ця модель рукавичок ідеально підходить для роботи з предметами з температурою до 250°C, обробки скла.

Серед інших відмінностей:

  • зручність хвату забезпечує підкладка з щільністю в'язки 13;
  • контактний тепловий захист до 250°C не довше 15 секунд;
  • посилений захист на долоні та пальцях;
  • додавання волокон араміду для покращення міцності і захисту від опіків.

PORTWEST A724 Safety Impact — модель робочих рукавичок без підкладки, в котрих реалізовано передову ударостійку технологію. Використання рукавичок значно знижує ризик отримати травми рук. Покриття на долонях стійке до мастила та вологи. При створенні рукавичок використана технологія низького відділення волокон, що знижує забруднення робочого місця.

Робочі рукавички зі шкіри, спилка

PORTWEST A725 Safety Impact — модель захисних рукавичок із підкладкою, призначена для підвищеного захисту від виробничих травм. Серед основних відмінностей:

  • захист від мастил, нафти та вологи;
  • утеплена підкладка;
  • надійна теплоізоляція.

Зручність та комфортний хват забезпечує поєднання в конструкції еластану та неопрену.

Консультанти магазину Consafety допоможуть обрати оптимальну модель захисних рукавичок зі спилка.

Вгору