Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Спецодяг

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою

Ефективний спецодяг від найкращих європейських виробників

Спецодяг — це засіб індивідуального захисту. Використовується він на різних підприємствах і в інших сферах господарювання, пов'язаних з ризиком впливу агресивних факторів зовнішнього середовища на тіло людини. Згідно із Законом про охорону праці в Україні спецодяг повинен видаватися співробітникам за наявності на їхньому робочому місці шкідливих і небезпечних умов. Ці засоби індивідуального захисту у великому асортименті представлені в нашому інтернет-магазині.

Спецодяг

Для яких умов праці необхідно купити спецодяг в Україні і які саме види?

Якщо співробітники зайняті на робочих місцях, які перебувають у зоні впливу шкідливих і небезпечних факторів зовнішнього середовища, то їм належить видача спецодягу. Не потрібно плутати цю екіпіровку з форменим одягом. Останній варіант використовується для підтримки фірмового стилю підприємства. А ось спецодяг, замовити з доставкою який можна в нашому інтернет-магазині, призначений суто для захисту тіла людини від забруднень, небезпечних і шкідливих факторів.

Основні види спецодягу

Відповідно до чинного законодавства про охорону праці в Україні велика увага приділяється спецодягу. Так, якщо співробітник на робочому місці зі шкідливими і небезпечними факторами не отримав одяг та інші призначені йому засоби індивідуального захисту, то він не зобов'язаний буде приступати до роботи. А ось роботодавець повинен буде відшкодувати йому цей вимушений простій. Тобто, власник так званого шкідливого підприємства зобов'язаний для своїх співробітників купити спецодяг. У Києві та інших містах України це найзручніше робити в нашому інтернет-магазині. У нас ви знайдете всі необхідні види спецодягу. Найбільш затребуваними є куртки, халати, рукавички, футболки, шапки, шарфи, черевики, бейсболки, костюми водозахисні, бахіли, фартухи, наколінники, штани і комбінезони.

Вимоги до спецодягу

Такий вид засобів індивідуального захисту повинен відповідати вимогам Правил з охорони праці в конкретній сфері. Насамперед спецодяг має бути:

  • Функціональним. Його матеріали і конструкція повинні забезпечувати захист від агресивних чинників зовнішнього середовища, від яких використовується цей вид ЗІЗ.
  • Безпечним. Одяг має виготовлятися за конструкцією і з матеріалів, які не можуть завдати шкоди здоров'ю людини і викликати в неї алергію.
  • Комфортним. У такому одязі співробітник повинен мати можливість вільно рухатися. Одяг не повинен сковувати його рухи. Також він не повинен бути занадто вільним.
  • Гігієнічність. Ці засоби повинні легко очищатися від забруднень і відповідати санітарно-гігієнічним нормам та умовам праці на конкретному робочому місці.

Захисний спецодяг

Асортимент спецодягу

У нашому інтернет-магазині спецодяг замовити можна різних видів, з урахуванням специфіки майбутнього використання. Це високоякісні вироби, виготовлені із застосуванням інноваційних матеріалів і передових технологій. Одяг має привабливий зовнішній вигляд, що важливо як для співробітників на робочих місцях, так і для оточуючих, які спостерігають за їхньою роботою. Кожен вид спецодягу повинен зручно розміщуватися на тілі користувача. Дизайн одягу — сучасний, стильний, без надмірностей. У куртках і штанах передбачена велика кількість функціональних кишень. Манжети регулюються за допомогою ефективної липучки. До переваг цього одягу також можна віднести:

  • високий рівень зносостійкості;
  • практичність і функціональність;
  • комфортність, продуманий крій.

Тут представлені лише деякі переваги, якими вирізняється спецодяг з каталогу інтернет-магазину Consafety. Детальну інформацію про кожну цікаву для вас позицію ви можете дізнатися з картки товару. У будь-якому випадку ми гарантуємо відмінну якість і високу функціональність цих виробів.

Вгору