Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Медичні одноразові рукавички

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою

Одноразові медичні рукавички бренду Portwest — надійний захист рук персоналу

Використання медперсоналом високоякісних одноразових медичних рукавичок — важлива потреба. Якісно виготовлені та надійні одноразові медичні рукавички в Україні пропонує до покупки інтернет-магазин Consafety. Це якісна продукція виробника Portwest — відомого бренду, чиї вироби відповідають найвищим стандартам безпеки.

Медичні одноразові рукавички

Актуальність захисту рук медпрацівників

Контакт зі шкідливими мікроорганізмами, хімічними та іншими потенційно небезпечними речовинами створює серйозні ризики для здоров'я медпрацівників. Вирізняють такі групи ризику для медичних працівників:

  • Інфекційні хвороби

Однією з основних небезпек для рук медичних працівників є можливість зараження та передачі різних інфекцій. Недостатній захист рук може призвести до контакту з інфекційними агентами та поширення різних хвороб.

  • Контакт із хімічними препаратами

Одноразові рукавички для медпрацівників, які контактують з хімічними препаратами, забезпечать персоналу надійний захист і запобігають можливості отримання ними:

  1. різних подразнень;
  2. алергічних реакцій;
  3. серйозні опіки.

У своїй роботі медичні працівники при проведенні різних медичних процедур часто користуються різними хімічними речовинами. Надійні та зручні рукавички з нітрилу Portwest ви можете придбати в онлайн магазині Consafety.

Переваги медичних одноразових рукавичок від виробника Portwest

Бренд Portwest надає медичним працівникам впевненість у захисті внаслідок використання одноразових медичних рукавичок, які мають різні переваги.

Якість матеріалів

Для виробництва рукавичок використовується нітрил — синтетичний матеріал, що має корисні переваги, такі як міцність, стійкість до проколів, еластичність, розтяжність без надривів. Медичні одноразові нітрилові рукавички від Portwest вирізняються високою якістю.

Надійний захист

Одноразові рукавички Portwest забезпечують надійний бар'єрний захист від мікроорганізмів та хімічних речовин, зводять до мінімуму ризик передачі інфекцій та запобігають впливу шкідливих речовин на шкіру рук людини.

Тривалий термін експлуатації

Нітрил — стійкий до проколів та розривів матеріал, що гарантує довгий термін служби рукавичок з максимально ефективним захистом рук медпрацівників.

Гіпоалергенність

Гіпоалергенні нітрилові рукавички Portwest позбавлені порошкового шару (припудреності). Вони не викликають подразнення шкіри рук, алергічних реакцій, можливих при використанні рукавичок, виготовлених з латексу, з характерною припудреністю.

Ціна на одноразові медичні рукавички в Consafety залежить від вибору типу рукавичок і становить від 108 до 968 грн. Наш магазин пропонує широкий асортимент одноразових медичних рукавичок бренду Portwest за доступною вартістю.

Одноразові рукавички для медицини

Типи медичних рукавичок бренду Portwest в асортименті онлайн магазину Consafety

У нашому асортименті представлені різні типи рукавичок, розроблених для певних завдань:

  1. Мікропористі захисні, хімічно стійкі нарукавники — це вироби, які необхідні для роботи з хімічними препаратами в лабораторіях. Медичні захисні нарукавники забезпечують повний захист рук та передпліччя при випадковому контакті з небезпечними/шкідливими препаратами.
  2. Рукавички одноразові лабораторні з нітрилу, неприпудрені — ідеальні для використання в лабораторних умовах, вони забезпечують високий рівень захисту від шкідливих речовин і мікроорганізмів.
  3. Рукавички нітрилові, неприпудрені — це універсальні рукавички, що підходять для різних медичних процедур і забезпечують комфорт та надійний захист.

Не ризикуйте здоров'ям персоналу — вибирайте надійні засоби захисту у магазині Consafety. Розуміючи рівень відповідальності, ми працюємо з перевіреними брендами, такими як Portwest, щоб надати клієнтам продукцію високої якості. Купити медичні рукавички Portwest у Києві з доставленням по Україні швидко та у зручній формі можна на сайті нашого магазину.

Вгору