Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Універсальні робочі рукавички

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою

Обираємо міцні та комфортні робочі рукавички

Під час роботи на складах, промислових майданчиках, важливо створити повноцінний захист для шкіри рук. Особливо актуальним це питання стає взимку, коли руки витримують вплив не лише механічних пошкоджень, але й низьких температур та вологи. Під впливом таких негативних факторів шкіра рук поступово висихає, починає тріскатись. Уникнути цього можна, якщо універсальні робочі рукавички купити в Україні. Ці важливі індивідуальні засоби захисту ви можете обрати в магазині Consafety.

Універсальні робочі рукавички

Особливості та відмінності універсальних робочих рукавичок

Для використання в зимовий період, на складах, в приміщеннях, котрі не опалюються, найбільше підходять рукавички зі щільної тканини. Основна частина таких рукавичок виготовлена з акрилового трикотажу, щільної в'язки. Якщо точніше, щільність в'язання такого трикотажу складає 9 одиниць — цей показник забезпечує стійкість до деформацій протягом усього терміну використання. Для підвищення комфорту та додаткового збереження тепла передбачена посилена манжета. Збереження тепла та високий рівень комфорту можливий завдяки підкладці з матеріалу Insulatex.

Рукавички зі щільного в'язаного трикотажу гарантують такі переваги:

  • довговічність використання;
  • надійний захист від механічних пошкоджень;
  • захист від низьких температур, вологи;
  • надійний захист від забруднення шкіри рук;
  • покращення хвату, підвищення ефективності роботі з важкими предметами.

Такі рукавички будуть незамінними під час завантаження та розвантаження, сортування габаритних предметів.

Одне з завдань керівництва виробничого майданчика, складських приміщень — забезпечити робітників якісними індивідуальними засобами захисту. Саме тому так важливо заздалегідь придбати захисні рукавички. Обрати необхідну форму та розмір захисних рукавичок ви легко зможете в магазині Consafety.

Якщо робітники працюють на відкритому просторі в зимовий період, варто купувати по дві пари на кожного працівника. Взимку рукавиці часто намокають, тому щоби убезпечити робітників від переохолодження, потрібно забезпечити надійним змінним робочим одягом та рукавичками.

Як визначити розмір універсальних робочих рукавичок?

Щоби не помилитися з вибором рукавичок, важливо попередньо виміряти розмір. Для цього слід виміряти окружність долоні — заміри проводимо по найширшій частині кисті, біля основи чотирьох пальців. Також вимірюємо довжину — відстань між зап'ястком та кінчиком середнього пальця.

Якщо розмір індивідуального засобу захисту обрано невірно, рукавички будуть стискувати руки, спадати, що погіршить якість роботи, знизить комфорт. Постійний дискомфорт під час роботи з великими вантажами знижує рівень безпеки, адже робітник постійно відволікається на незручні рукавички.

У багатьох людей ліва та права рука трішки відрізняються за розміром, тому заміри потрібно проводити на більшій руці.

Універсальні захисні рукавички

Особливості та переваги використання захисних робочих рукавичок

Постійне використання надійних засобів індивідуального захисту, зокрема, рукавичок не лише підвищує рівень комфорту, але й покращує ефективність роботи. Особливо важливо носити рукавички на об'єктах, робота на яких пов'язана з постійною взаємодією з великими вантажами. Постійний тиск великих вантажів на пальці рук спричинюють неприємні відчуття, можуть викликати роздратування, стати причиною подряпин та глибоких тріщин. Такі наслідки надалі знижують рівень продуктивності працівників.

Універсальні робочі рукавички, виготовлені зі щільного трикотажу, можуть використовуватися також і в повсякденні, наприклад під час активностей на свіжому повітрі.

Обрати якісні робочі рукавички ви завжди зможете в магазині Consafety.

Вгору