Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Наколінники Спецодяг

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою

Наколінники як спецодяг для захисту колін на роботі

Усі більше звикли уявляти собі наколінники як елемент спортивної екіпіровки. Але на багатьох сучасних підприємствах також необхідно забезпечувати захист для колін. Наколінники як спецодяг в Україні використовують, якщо потрібно виконувати завдання, сидячи навпочіпки, стоячи з періодичним торканням ногами до верстата, що вібрує, або стоячи на колінах. Це не просто незручне положення. При цьому людина відчуває біль і моторошний дискомфорт у колінній чашечці. Для таких ситуацій і було розроблено подібні засоби захисту. У гідному асортименті вони представлені на сайті нашого магазину.

Наколінники

У яких випадках потрібно вибрати і замовити наколінники як спецодяг?

Колінний замет досить чутливий до неприродних положень. І якщо довго перебувати на колінах, то може початися порушення кровопостачання цього органу. У результаті можуть виникнути больові відчуття і почати розвиватися запальні процеси. Щоб цього не допустити, необхідно замовити наколінники як спецодяг. На сайті нашого магазину ви можете вибрати оптимально відповідний для вас варіант. Його можна буде використовувати, наприклад, для монтажу тротуарної плитки або бордюрного каменю. Адже при цьому коліно перебуває на холодній землі. У його тканинах відсутні жирові прошарки, що призводить до швидкого охолодження цієї ділянки ноги. А перетискання кровоносних судин ще більше погіршує цю ситуацію. Виручить при цьому такий спецодяг як наколінник. Купити недорого його можна в нашому інтернет-магазині. Цей простий варіант захисту допоможе вам попередити розвиток таких патологій, як:

  • хронічна деформація надколінного хряща;
  • артроз, синовіт, артрит та інші захворювання;
  • втрата ефективної функціональності суглоба.

Основні різновиди та характеристики наколінників як спецодягу

На нашому сайті таке екіпірування пропонується у великому асортименті. Ознайомившись з особливостями конструкції цих виробів, ви зможете вибрати оптимально відповідний варіант під ваші завдання. Вам вигідно буде замовити літній робочий одяг, демісезонний робочий одяг, а особливо наколінники як спецодяг у каталозі нашого магазину з безлічі причин:

  • Ми співпрацюємо з виробниками наших товарів без посередників, що гарантує оригінальність кожного виробу. Наприклад, у нас пропонується спорядження від торгової марки з Ірландії Portwest.
  • Це продукція з поліпшеними характеристиками, створена із застосуванням інноваційних матеріалів і передових технологій, зокрема запатентованих конкретним виробником.
  • Наколінники відрізняються від побутових аналогів і спортивних. Вони розраховані на довготривалу роботу в жорстких умовах, зокрема за несприятливих температурних впливів.
  • Спорядження забезпечує комфортність колінному суглобу. Це важливо під час монотонної роботи в одному положенні впродовж тривалого часу, наприклад, для максимально точної підгонки плитки.
  • Спеціальні наколінники забезпечують стійкість досить гнучкому суглобу. Адже, наприклад, при виконанні укладання плитки не завжди можна спертися на руку для збереження стабільного положення.

Наколінники спецодяг

  • Можна вибрати накладки на чашечку з гелевою обробкою, що фіксуються на нозі. Вони знижують навантаження від ваги тіла на коліно. Завдяки цьому мінімізується ризик виникнення больових відчуттів.
  • Замовити також можна наколінники з піни, які фіксуються за допомогою спеціальних пряжок і ремінців, забезпечуючи стійкість положення користувача. Вони не дряпають поверхню підлоги і не заважають під час ходьби.

Це лише деякі види такого спецодягу, як наколінники. Купити в Києві та інших містах України їх можна в нашому інтернет-магазині зі швидкою доставкою на будь-яку зручну для вас адресу. Такий спецодяг допоможе вам захистити ваші коліна від пошкодження під час виконання важкої фізичної роботи.

Вгору