Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Стрічка антиковзаюча 3М

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою

Протиковзна стрічка 3M — безпека вдома та на промислових об'єктах

Підвищити рівень безпеки в різних приміщеннях, особливо зі слизькою поверхнею, допомагають спеціальні антислизькі покриття. Ці товари в широкому асортименті випускає компанія , зокрема антислизькі покриття представлені у вигляді стрічок. Це абразивні матеріали з шорсткою поверхнею, виготовлені на основі міцної пластикової плівки. Протиковзні стрічки 3М купити в Україні пропонує магазин Consafety — на сторінках сайту ці товари представлені великим вибором.

Стрічка антиковзаюча 3М

Важливі відмінності та переваги антиковзних стрічок

Для виготовлення протиковзних стрічок використовується міцна пластикова плівка, на яку спеціальним полімерним клеєм наноситься зерниста мінеральна крихта, різного діаметру. Таким простим способом створюється покриття, стійке до зношування, котре вирішує проблему слизької підлоги. Особливо актуальними протиковзні стрічки є в зонах інтенсивного пішохідного руху, також їх варто використовувати на сходах, в торговельних центрах, на ділянках з підвищеною вологістю. Антиковзні стрічки різної зернистості варто наклеювати на підлогу виробничих і складських приміщень.

Чому варто обирати протиковзні стрічки?

Найважливішою відмінністю антислизьких покриттів є зручність нанесення. Потрібно лише відрізати потрібний відтинок стрічки та нанести на підлогу. Стрічки зношуються повільно, тому оновлювати таке покриття потрібно рідко.

Серед інших переваг нанесення протиковзних стрічок слід відзначити:

  • Універсальність — стрічку можна наклеювати на підлоги з металу, бетону, мармуру, дерева, каменю, а також лінолеуму, ламінату, плитки. Стрічка зберігає властивості за будь-яких погодних умов.
  • Високі показники міцності та зносостійкості — стрічка не втрачає якості від 3 до 5 років використання.
  • Стійкість до агресивних факторів, таких як вогонь, волога, температурні перепади, жири, кислоти.
  • Простота догляду — стрічки чистяться та миються звичайними мийними засобами.
  • Широкий асортимент стрічок та естетичний зовнішній вигляд — можливість обрати колір, абразив стрічки для різних типів підлоги.
  • Протиковзна стрічка 3М витримує максимальні навантаження, тому її доцільно використовувати на спортивних майданчиках, стадіонах, доріжках, дитячих ігрових зонах.

Важливі параметри вибору протиковзної стрічки

Ключова характеристика вибору протиковзної стрічки — абразив. За цим критерієм стрічки розрізняють:

  • Дрібнозернисті — використовуються для облаштування ігрових майданчиків, територій біля басейнів, душових, аквапарків, та інших місць, де ходять босоніж.
  • Середньозернисті — фіксуються на підлозі майданчиків, у містах завантаження та розвантаження транспорту, на сходах вантажних машин, в медичних установах.
  • Грубозернисті — використовуються на локаціях із високою прохідністю, на промислових об'єктах, складах, нафтобазах.

Протиковзні стрічки для вулиці потрібно обирати морозостійкі, з амортизуючими властивостями.

Протиковзна стрічка 3М

Який різновид протиковзних стрічок 3М обрати?

Однією з найпопулярніших протиковзних стрічок є 220 SW Fine Resilient. Основу становить пластикова плівка середнього рельєфу, покрита гранульованим, пружним шаром, що має приємне на дотик, гігієнічне покриття. Тонка еластична структура гарантує безпечність руху, запобігає травмуванню.

Для наклеювання на відкритих локаціях варто обрати стрічку 700 Safety-Walk з великим абразивним зерном. Стрічка розроблена для використання у зонах з важким кліматом, просто неба, на важкій техніці.

Обрати необхідний різновид протиковзної стрічки 3М вам завжди допоможуть у магазині Consafety.

Вгору