Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Комбіновані робочі рукавички

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою

Комбіновані робочі рукавички: надійний захист і комфорт гарантовані

Для роботи в ускладнених умовах, наприклад, із ланцюговою пилкою, потрібні якісні засоби індивідуального захисту. Для рук у такому разі однозначно підійдуть комбіновані робочі рукавички. Купити в Україні їх можна в нашому інтернет-магазині. Ми пропонуємо їх за вигідними цінами з гарантією якості, функціональності та комфортності застосування.

Комбіновані робочі рукавички

Для чого призначені, як влаштовані і яким чином забезпечують захист рук робочі комбіновані рукавички з каталогу нашого магазину?

Згідно з чинним в Україні законодавством про працю роботодавець зобов'язаний забезпечити належні умови на кожному робочому місці для своїх співробітників. Щоб захистити від травмування руки, підійдуть робочі комбіновані рукавички. Купити в Києві їх можна в нашому інтернет-магазині. У такому разі ваш вибір буде гарантовано правильним.

Особливості конструкції

У цих рукавичках часто застосовується більш широка ділянка зап'ястя. Щоб виріб був максимально міцним, його шви подвоєні. Для застосування на сильному морозі рукавички утеплюються. Окрім того:

  • У таких рукавичках комбінуються кілька видів матеріалів. Це може бути шкіра або спилок. Останній варіант є своєрідним напівфабрикатом, одержуваним внаслідок зрізання шкіри. Його міцність і функціональність залежать від тієї ділянки, з якої знято шкіру.
  • Захищеними в таких засобах індивідуального захисту є саме ті ділянки, які зазнають найбільшого навантаження під час експлуатації. Це переважно пальці або долоні.
  • Матеріали посилені під впливом різних механічних, температурних, електричних, а також інших видів агресивних чинників. Завдяки цьому істотно знижується ймовірність виникнення виробничих травм.
  • У конструкції цих виробів використовується також поліестер і еластан. Перший з них застосовуються для посилення міцності рукавичок і зносостійкості. А еластан робить їх більш комфортними за рахунок зручного облягання кистей рук і зап’ястя.

Основні характеристики

Пропоновані в нашому інтернет-магазині робочі комбіновані рукавички замовити онлайн можна для різних сфер застосування. Це може бути будівництво, ремонт, лісове, сільське та житлово-комунальне господарства. Придатні ці рукавички застосування в побуті, легкій або важкій промисловості. Їх можна вибрати для ландшафтного дизайну, зварювання або газорізки. Адже конструкція цих засобів індивідуального захисту оптимально продумана для того, щоб забезпечити максимальний рівень жаростійкості, довговічності, механічної міцності, зносостійкості. Такі вироби дуже складно порвати або проколоти. Для цього застосовується захисний матеріал сьомого класу EN381-7, який витримує навантаження 0,16 м/с. Важливо, що комбіновані рукавички з нашого асортименту супроводжуються сертифікатом СЕ міжнародного зразка, а точніше — СЕ-САТ III.

Робочі рукавички з комбінованих матеріалів

Переваги покупки у нас

Величезна кількість українських підприємств обирає засоби індивідуального захисту в нашому магазині. Ми пропонуємо спецодяг, спецвзуття, різні аксесуари, призначені для захисту голови, органів дихання, зору та слуху. Усі представлені на нашому сайті товари вирізняються відмінною якістю і доступною вартістю. Крім того, ми пропонуємо у великому асортименті тактичні засоби захисту від найкращих сучасних брендів.

Пропонуємо вам у нашому інтернет-магазині комбіновані робочі рукавички замовити доставкою по Україні. Ціни на них будуть цілком помірні. Адже ми співпрацюємо з виробниками цих товарів або безпосередньо, або через їхніх офіційних представників в Україні. Ви неодмінно залишитеся задоволені такою покупкою і рівнем нашого обслуговування.

Вгору