Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Спеціалізовані рукавички

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою

Робочі спеціалізовані рукавички — комфорт, захист, продуктивність праці

Деякі сфери діяльності вимагають використання індивідуального захисту персоналу (ІЗП). Це набір засобів, обладнання та заходів, призначених для забезпечення безпеки та здоров'я працівників/персоналу у робочих умовах. В Україні робочі спеціалізовані рукавички, шоломи, окуляри, навушники, спецодяг та інші засоби входять до складу ІЗП.

Всі ці засоби призначені для мінімізації ризиків та захисту працівників від негативних факторів:

 • травм;
 • дії шкідливих речовин;
 • інших небезпек на робочому місці.

При виборі ІЗП враховується специфіка роботи людини, конкретна небезпека та ризики, з якими може зіткнутися. Використання спеціалізованих робочих рукавичок досить поширене, вони використовуються у різних сферах та розрізняються за своїм призначенням.

Спеціалізовані рукавички

Основна функція та завдання робочих спеціалізованих рукавичок

Робочі спеціалізовані рукавички — це невіддільний елемент засобів індивідуального захисту, який покликаний забезпечувати безпеку та комфорт працівників у найрізноманітніших галузях та професіях. Існують різні типи робочих спеціалізованих рукавичок, вони відрізняються між різними властивостями та параметрами, а також:

 • використовуваними матеріалами;
 • конструктивні особливості;
 • функціональністю;
 • призначення.

Робочі спецрукавички в Україні пропонує до покупки інтернет-магазин засобів індивідуального захисту та спецодягу Consafety.

Навіщо людині потрібні спеціалізовані робочі рукавички?

Спецрукавички відіграють важливу роль у забезпеченні безпеки працівників у багатьох професійних областях. Вони призначені для захисту рук від різних небезпек, включаючи:

 • механічні пошкодження;
 • хімічні дії;
 • вібрацію;
 • статичний електричний розряд;
 • інші негативні чинники на людини під час виконання нею професійних обов'язків.

Вибрати тип робочих спеціалізованих рукавичок можна лише з урахуванням конкретних вимог та специфіки роботи людини.

Які типи спеціалізованих рукавичок пропонує магазин Consafety?

Ми пропонуємо якісні засоби індивідуального захисту людини для багатьох сфер діяльності, у тому числі спеціалізовані рукавички Portwest різних типів.

Рукавичка робоча кольчужна (коротка)

Виріб виготовлений плетінням на кшталт «кольчуга» з нержавіючої сталі, що забезпечує максимальний захист рук від порізів та проколів. Кольчужні короткі спецрукавички від Portwest підходять для завдань, де потрібний надійний захист рук від гострих предметів. Часто вони використовуються у харчовій промисловості при обробці рибних та м'ясних продуктів.

Рукавичка робоча кольчужна (довга)

Довгі кольчужні спецрукавички Portwest за характеристикою та властивостями схожі з короткими манжетами, проте вони забезпечують додатковий захист передпліччя. Такі рукавички рекомендуються до використання при виконанні завдань, пов'язаних з обробкою продуктів, де важливим є захист рук від гострих лез інструментів та обладнання.

Рукавички робочі для захисту від вібрації

З назви антивібраційних спеціалізованих робочих рукавичок зрозуміло, що вони розроблені для зниження впливу вібрації та ударного впливу на руки людини. Дані вироби забезпечують високий рівень комфорту та маніпуляційних можливостей, ідеальні для роботи зі верстатами та інструментами, функціонування яких супроводжується вібрацією.

Рукавички Shell антистатичні трикотажні захисні

Захисні антистатичні рукавички Portwest створені з технологічного матеріалу — спеціальної суміші пілону та вуглецевого волокна. Вони призначені для використання у середовищах з електростатичними ризиками. Їхня основна функція — захист людини та техніки від статичного розряду, включаючи роботу з сенсорними пристроями.

Антистатичні захисні рукавички з поліуретановим покриттям зони пальців

Виготовлені з суміші пілона і вуглецевого волокна, ці рукавички мають потужні антистатичні властивості та ідеально підходять для:

 • точні роботи;
 • збирання електроніки;
 • тестування.

Поліуретанове покриття на пальцях зберігає їхню спритність і збільшує ступінь зносостійкості виробу.

Рукавички спеціального призначення

Де в Україні можна купити якісні робочі спецрукавички?

Недорогі та якісні робочі спецрукавички купити у Києві з доставленням по Україні пропонує інтернет-магазин Consafety. У нашому асортименті представлені різні типи спецрукавичок для різних завдань з різними рівнями захисту. Компанія Consafety гарантує високу якість кожної товарної позиції, відповідність її стандартам безпеки та прийнятим у нашій країні нормативам.

Вгору