Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Робочі рукавички з латексним покриттям

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою

Робочі рукавички з частковим латексним покриттям: надійний захист рук від агресивного середовища

При різних видах робіт руки людини піддаються агресивному впливу найрізноманітніших факторів. Щоб не допустити їх пошкодження, рекомендується купити робочі рукавички. Часткове латексне покриття значно здешевлює вартість цього екіпірування, не знижуючи захисні властивості виробу.

Робочі рукавички з латексним покриттям

Якими характеристиками відрізняються робочі рукавички з частковим латексним покриттям з каталогу нашого інтернет-магазину?

При виборі рукавичок потрібно враховувати безліч критеріїв. Для різних видів робіт актуальними можуть виявитися водонепроникність, щільність, еластичність та інші характеристики. Особливі властивості мають робочі рукавички з частковим латексним покриттям. Купити в Україні їх можна для різних видів діяльності. Вони забезпечують хороший захист рук від подряпин, поранення внаслідок ударів, а також від вологи на місці контакту руки з рідким середовищем. Це може бути будівництво, сільське господарство, виробничі підприємства, торгівля, склади, різного роду монтажні та інші види робіт.

Основні характеристики

Такі засоби індивідуального захисту виробляються з бавовняного трикотажу або еластану. Таким чином забезпечується їх відмінна вентильованість і паропроникність. Покриття латексом зазвичай нанесене на долоні і пальцях. Якщо долоню закривають таким своєрідним захисним шаром повністю, то пальці з тильного боку можуть бути захищені тільки у верхній частині або по всій їхній довжині. Завдяки латексному покриттю забезпечується посилений захист рук від різного роду механічних пошкоджень. Цей матеріал зручний для захоплення предметів зі слизькою поверхнею. Робочі рукавички з частковим покриттям з латексу купити можна різних кольорів і розмірів. Усі характеристики вказуються в картці товару. Але в будь-якому разі такі вироби мають наступні характеристики:

  • Висока міцність на прокол і розрив. Цьому сприяє покриття у вигляді спіненого латексу.
  • Тривалий термін експлуатації. Цим виріб зобов'язаний і міцній трикотажній основі, і покриттю.
  • Зручне облягання долоні. Завдяки цьому зберігається комфортність експлуатації виробів.
  • Відмінний рівень зчеплення. Латексними виробами зручно захоплювати будь-які поверхні.
  • Доступна ціна. Латексні рукавички з частковим покриттям обійдуться вам дешевше, ніж аналогічні з повною заливкою.
  • Комфортність. Трикотажна підкладка виготовлена безшовним способом, тому не викликатиме дискомфорту.
  • Помірна щільність прилягання на зап'ясті. Ця ділянка здебільшого виготовлена у вигляді трикотажної резинки з оптимальною еластичністю.

Робочі рукавички з повним латексним покриттям

Інші переваги

Представлені на нашому сайті робочі рукавички з частковим покриттям з латексу мають масу актуальних переваг. Так, вони вважаються засобами індивідуального захисту преміального класу. Всі вироби супроводжуються СІ сертифікатами. За міжнародною системою ANSI ступінь захисту від порізів у них класифіковано як А1, а від стирання — як А2. Міцність підкладки відповідає десятому калібру. Вона є дихаючою, безшовною, відмінно проникною для повітря й пари.

Якщо вам потрібно вибрати й замовити робочі рукавиці з частковим латексним покриттям, у каталозі інтернет-магазину компанії Consafety ви знайдете гідний вибір цієї продукції. Наші фахівці залюбки допоможуть вам розібратися з асортиментом і підібрати оптимальний варіант цього екіпірування, що підходить саме вам. Також всю необхідну інформацію ви можете отримати в картках товару. Ми гарантуємо відмінну якість і оригінальність цих виробів, оскільки співпрацюємо з їхніми виробниками або безпосередньо, або через офіційних дистриб'юторів в Україні.

Вгору