Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Бахіли Спецодяг

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою

Бахіли як елемент спецодягу

Такі засоби індивідуального захисту бувають одно- і багаторазовими. Це можуть бути легкі медичні аксесуари або міцні, зручні вироби для захисту взуття. Бахіли купити в Україні можна для застосування всередині приміщення або зовні. У достатньому асортименті вони представлені на нашому сайті.

Спецодяг бахіли: основні різновиди та характеристики

Під час вибору такого виду спецодягу потрібно враховувати багато критеріїв. Основні з них — призначення, конструкція і матеріал. У нашому інтернет-магазині бахіли як спецодяг замовити онлайн можна різних видів з урахуванням ваших завдань і вподобань.

Бахіли

Одноразові медичні

Це екіпірування необхідне для дотримання санітарно-гігієнічних норм у лікарні та інших аналогічних закладах. У такому разі бахіли носять у приміщенні замість змінного взуття. Вони легко одягаються, міцно утримуються завдяки прогумованій облямівці. Купити бахіли такого типу можна одно- і двошарові, для дорослих і дітей. Виробляються також спеціальні автомати для надягання цього спецодягу.

Багаторазові вироби

Такі бахіли відрізняються більш високою міцністю. Вони кріпляться на нозі за допомогою стрічки. Використовувати їх можна багаторазово. Адже їхній матеріал передбачає можливість гігієнічної обробки. Виробляються такі бахіли з тканого полотна або нетканих матерій. Для надійності цей спецодяг може бути доповнений посиленою підошвою. Гідрофобність забезпечена завдяки застосуванню водовідштовхувального шару.

Інші різновиди бахіл

На нашому сайті замовити бахіли для спецодягу можна для використання в різних об'єктах і для багатьох завдань. При цьому можна орієнтуватися за такими параметрами:

  • Сфера застосування. Крім медичних закладів, бахіли використовують у розважальних центрах, у салонах краси, музеях, у службах дезінфекції, на підприємствах харчової та інших видів промисловості.
  • Матеріали. Найчастіше для виготовлення одноразових бахіл використовують поліестер або поліетилен відповідного тиску — ПНД або ПВД. Для багаторазових виробів застосовується бязь, спанбонд, сумішеві та інші види тканин.
  • Розмір. Здебільшого використовуються універсальні дорослі бахіли. Замовити з доставкою на нашому сайті їх можна для користувачів з розміром взуття від 36 до 45 розміру. Затребувані також дитячі моделі та універсальні.
  • Висота халяви. Одноразові бахіли здебільшого низькі, оскільки їх використовують для запобігання поширенню інфекції в повсякденному взутті. Високі моделі можуть сягати до стегон або колін. Фіксуються вони зав'язками.

Спецодяг бахіли

Наш асортимент бахіл

Подібні вироби на нашому сайті представлені від найкращих сучасних виробників, включно з торговою маркою Portwest. Ми гарантуємо їхню оригінальність, оскільки співпрацюємо з цим та іншими торговими марками без посередників. Найактуальнішими є такі моделі:

  • Шкіряні бахіли. Це засоби індивідуального захисту для зварювальників. Для їхнього виготовлення застосовується, наприклад, спил із волової шкіри. Цей матеріал надзвичайно міцний. Він не пропускає не лише вологу, а й іскри від зварювального апарату. Такі вироби придатні для застосування в найбільш ускладнених умовах. Вони фіксуються за допомогою липучок, зокрема з обхватом через стопу користувача, під його взуттям.
  • Мікропористі бахіли. Це високі моделі, які комфортно фіксуються на нозі. Вони підходять для застосування з метою захисту взуття користувача. Також застосовують ці вироби з метою забезпечення санітарно-гігієнічних вимог для уникнення поширення різного роду інфекційних захворювань. Тканина захищає від бризок з коефіцієнтом відповідності стандарту EN13034 за типом PO. Вона антистатична, у відповідності до стандарту EN11 49-1.

Якщо вам потрібні бахіли для спецодягу, купити недорого ви можете їх на нашому сайті. Вам достатньо підібрати підходящу для вас модель з урахуванням виду вашої діяльності та завдань застосування даного спецодягу. Також потрібно враховувати матеріал і розмір виробу. Оформити заявку ви можете прямо на сайті або зв'язавшись з нами по телефону. Своє замовлення ви отримаєте в лічені хвилини на будь-яку адресу по території України.

Вгору