Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Захисні окуляри

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою

Захисні окуляри для співробітників підприємств із ризиком травмування очей

Переважна більшість травм органів зору відбувається на роботі. Трапляється це через те, що співробітники, а також їхні роботодавці нехтують найпростішими правилами техніки безпеки. Щоб уникнути нещасних випадків, які можливі в процесі вальцювання труб, роботи з листами сталі, обробки каменю, рекомендується використовувати спеціальні захисні окуляри. Купити в Україні їх можна в нашому інтернет-магазині. Такі засоби індивідуального захисту стануть надійною бронею для ваших очей.

Захисні окуляри

Як правильно вибрати окуляри для очей з каталогу нашого магазину, і якими характеристиками вони відрізняються?

Спорядження такого типу дасть змогу захистити очі від потрапляння в них твердих частинок, від засліплення в процесі зварювання і від інших агресивних чинників. При цьому вони зберігають нормальний огляд, оскільки пропускають 90% світлових променів. У нашому інтернет-магазині захисні окуляри замовити можна з підкладками. Це забезпечує комфортність їхнього носіння і герметичність прилягання до обличчя. Якщо роботи мають бути на вулиці, то можна вибрати такий аксесуар із дзеркальними лінзами. Це важливо для того, щоб посилити захист від іскор і твердих частинок, а також зберегти правильність передачі кольору.

Сфера застосування

Використовувати такий аксесуар можна в дуже багатьох умовах. Навіть при виконанні різних ремонтно-будівельних робіт у власному будинку або квартирі, наприклад, під час демонтажу старої підлоги, під час вирівнювання штукатурки, в процесі утеплення даху мінеральною ватою, під час заточування сокири на наждаку, - при всіх цих і багатьох інших заняттях однозначно потрібно використовувати захисні окуляри. Замовити з доставкою їх можна в нашому інтернет-магазині, наприклад, для виконання таких завдань:

  • обрізка гілок на деревах у саду;
  • обробка отрутохімікатами городу;
  • будівельні роботи своїми руками;
  • заготівля дров, зашкурювання штукатурки.

Окуляри для захисту

Особливості вибору

Щоб правильно вибрати і замовити захисні окуляри, на сайті нашого інтернет-магазину ви можете ознайомитися з нашим асортиментом. У процесі вибору можна орієнтуватися за такими критеріями:

  • Компанія-виробник. Ми пропонуємо найкращі аксесуари такого типу від топових брендів, таких, наприклад, як 3M і Portwest. При цьому ми гарантуємо оригінальність цієї продукції.
  • Матеріал. Окуляри можна вибрати з різних сучасних матеріалів. Але насамперед це силікон, пластик, скло. Всі вони здатні витримувати істотні навантаження в процесі експлуатації.
  • Інші характеристики. Важливо, щоб окуляри добре тримали удар, були оптимально гнучкими, а також витримували вплив контрастних температур. Комфортну посадку і герметичність забезпечують високотехнологічні м'які матеріали.
  • Вентильованість. За всієї своєї герметичності окуляри мають забезпечувати хороше вентилювання в просторі під ними. Інакше скло запітніє. А під час роботи це може сильно завадити людині і навіть призвести до її травмування.
  • Основні види. Розрізняють такі окуляри відкритого і закритого типу. Останній варіант підходить для медицини, стоматології, лабораторій. Він необхідний для захисту від потрапляння в очі хімічних речовин. А закриті окуляри можна використовувати під час роботи з деревом, в запорошених умовах і при викиді абразивних елементів.

Пропонуємо вам у нашому інтернет-магазині захисні окуляри замовити з доставкою. Ціни на них у нас цілком доступні. А їхня якість відповідає найвищим міжнародним стандартам. Оцінити функціональність та інші характеристики таких аксесуарів ви зможете на практиці в процесі їх експлуатації.

Вгору