Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Захисні накладки на взуття

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою

Спецвзуття: Захисні накладки на взуття нековзкі, купити в магазині Consafety

Спеціальне взуття, конструкція якого оснащена різними пристроями, накладками або особливостями, називається спецвзуттям. В Україні купити спецвзуття, ціна якого залежить від типу та властивостей обраної пари, пропонує інтернет-магазин Consafety. Всі ці інноваційні пристрої та доповнення призначені для різних ситуацій та умов використання взуття:

  • для забезпечення додаткового захисту ніг людини від різних подразників та небезпечних для її життя та здоров'я ситуацій
  • для покращення функціональності взуття у різних ситуаціях та умовах його експлуатації.

Різноманітність видів спецвзуття надає кожній людині можливість вибору оптимального рішення для конкретного завдання.

Захисні накладки на взуття

Види спецвзуття, їх властивості та призначення

Consafety — це магазин в Україні, що пропонує різноманітність спецодягу, тут же ви можете придбати й засоби індивідуального захисту, спецвзуття різного типу.

Захисне взуття з посиленим носком

Пара взуття з посиленим захистом області носка призначена для захисту ніг від ударів та зминання. Вона нерідко використовується у будівельній та промисловій сферах, де ризик травмування ніг людини досить високий.

Електроізоляційне взуття

Черевики та чоботи з електроізоляційними властивостями необхідні людині, діяльність якої пов'язана з підвищеною електронебезпекою. Таке взуття здатне запобігти проходженню електричного струму через тіло працівника, який потрапив під електричну напругу.

Водонепроникне взуття

Для роботи в умовах підвищеної вологості використовується спецвзуття з водонепроникними або водовідштовхувальними властивостями. Вона забезпечує сухість та комфорт ногам людини, захищає їх від води та намокання.

Захисні накладки на взуття для льоду

Накладки для взуття захисні нековзні для льоду сьогодні є одним з актуальних видів спецвзуття. Такі накладки використовуються не лише фахівцями у певному середовищі, а й звичайними людьми у зимовий період, коли на вулиці спостерігається сніг та зледеніння. До переваг цих виробів відносять:

  • легкість використання;
  • невисоку вартість;
  • надійне зчеплення зі зледенілими поверхнями;
  • мінімізацію ризику отримання травм на зледенілих поверхнях.

Призначені для протистояння слизьким поверхням, особливо в зимовий період, ви також можете придбати в магазині Consafety. Ми пропонуємо широкий асортимент засобів індивідуального захисту за доступною ціною.

Особливості та переваги накладок на взуття для льоду

Накладки гумові на взуття для льоду від Consafety розроблені спеціально для зручного пересування по зледенілих поверхнях, тому вони відрізняються визначними характеристиками. Їх гумова основа має протиковзний малюнок, що забезпечує відмінне зчеплення на гладких поверхнях. Еластичні ремінці дозволяють надійно зафіксувати такі накладки на взутті будь-якого типу, незалежно від її розміру.

До особливостей гумових накладок для взуття відносять:

  1. Міцність та довговічність — високоякісні матеріали гарантують довгий термін служби накладок.
  2. Універсальність розмірів — еластичні ремінці забезпечують зручну посадку на різні типи взуття.
  3. Ефективність на льоду та снігу — відмінне зчеплення на слизьких поверхнях забезпечує спеціальний рельєфний малюнок на підошві гумових накладок.

Нековзні накладки на взуття

Як правильно одягати та доглядати за захисними накладками на взуття?

При виборі накладок для взуття все-таки варто враховувати розмір вашого взуття та тип його підошви. Необхідно також перевірити стан накладок та їх ременів перед використанням, особливо, якщо вони вже були використані раніше. Одягати їх слід акуратно, рівномірно натягуючи та забезпечуючи правильну посадку на взутті.

Щоб зберегти ефективність накладок для багаторазового використання, рекомендується регулярно очищати їх від снігу та льоду висушувати за кімнатної температури. Зберігати такі накладки слід у сухому місці, уникаючи впливу прямих сонячних променів та хімічних речовин.

Можливість онлайн замовлення забезпечує зручність придбання, а широкий асортимент товарів дозволяє вибрати оптимальне рішення для безпеки. Купити з доставленням у Києві захисні накладки на взуття нековзкі пропонує магазин Consafety. Також ви можете замовити їх у нашому онлайн магазині з доставленням до будь-якого іншого міста України. Зробіть правильний вибір — вибирайте інтернет-магазин Consafety, як надійного партнера для забезпечення вашого індивідуального захисту!

Вгору