Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Термобілизна

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою

Широкий асортимент робочої термобілизни

Робота на промислових об'єктах, складських приміщеннях в зимовий період вимагає ретельного вибору спецодягу. Важливо щоби працівники не переохолоджувалися, адже це не лише тягне за собою зниження ефективності, але й хвороби у майбутньому. Якщо ви хочете подбати про здоров'я працівників, утеплений робочий спецодяг купити в Україні допоможе магазин Consafety. Покупка термобілизни для робочих буде актуальною для керівників підприємств, які дбають про комфортні умови для працівників. Термобілизну також можуть обирати робітники, котрі хотіли би покращити умови праці. Термо спецодяг, представлений в каталозі, можна використовувати не лише на виробництві, але й у повсякденному носінні, використовувати під час активного відпочинку на відкритому просторі.

Термобілизна

Принцип функціонування термобілизни

Підвищений попит на термобілизну пояснюється особливостями її структури та специфікою використання. За умови правильно обраної термобілизни організм не перегрівається і не перехолоджується, тому ризик переохолодження знижений практично до нуля.

Важливо розуміти, що термобілизна не захищає від вітру, морозу чи холоду. Основний її принцип — допомогти організму краще адаптуватися до таких умов.

Принцип роботи термобілизни такий — вона відводить від шкіри вологу, переносячи її на наступний шар. Таким чином шкіра лишається сухою, тому організму набагато простіше регулювати температуру.

Щоби термобілизна повністю виконувала свої функції, важливо дотримуватися принципу тришаровості:

 • перший шар, термобілизна, відводить вологу;
 • другий шар — утеплення, добре зберігає тепло (для цього найкраще підходить фліс);
 • третій шар — верхній одяг, котрий надійно захищає від снігу, вітру чи дощу.

Термобілизна відрізняється еластичністю та високими показниками пружності, тому вона легко приймає форму вашого тіла під час звичайної прогулянки, фізичної праці. Завдяки використанню термобілизни працівнику забезпечений високий рівень комфорту.

Серед інших важливих переваг термобілизни відзначимо:

 • Додавання до складу термобілизни волокон з шерсті мерино запобігає розмноженню бактерій, котрі стають причиною виникнення неприємних запахів.
 • Термобілизна витримує часте прання.
 • Оскільки термобілизна регулює температуру, згідно з погодними умовами та рівня активності, вона не допускає сильного нагріву, надмірного потіння та переохолодження.

Популярні бренди термо спецодягу

Однією з найвідоміших компаній з виробництва утепленого спецодягу є PORTWEST. В асортименті бренду представлені різноманітні модифікації термо штанів, зокрема B131.

Серед важливих особливостей моделі:

 • забезпечення ефективної теплоізоляції та теплозахисту;
 • тканина повітропроникна, з високим рівнем поглинання вологи;
 • забезпечує комфортну посадку;
 • чудові властивості відведення вологи;
 • якісна обробка тканини сприяє швидкому висиханню та видаленню плям.

Термобілизна спецодяг

Термо штани PORTWEST B151 відрізняються покращеним тепловим захистом, ефективним відведенням вологи від тіла. Завдяки обробці тканини іонами срібла, штани запобігають утворенню неприємного запаху. Термо штани можна носити також і як самостійний елемент одягу — контрастний кольоровий шов підкреслює особливість стилю.

Компанія створює не лише термо штани, але й футболки, зокрема PORTWEST B131. Це термо футболка з довгими рукавами, виготовлена з якісної тканини, що дозволяє шкірі дихати. Круглий виріз дозволяє носити футболку як спідню білизну.

Обрати оптимальний різновид термобілизни вам допоможуть консультанти магазину Consafety.

Вгору