Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Робочі рукавички з поліуретановим покриттям

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою

Надійний захист рук — рукавички з частковим поліуретановим покриттям

Обирати захисні робочі рукавички потрібно з урахуванням особливостей робочого процесу, його ризиків для робітників. При виконанні будівельних, вантажних, демонтажних робіт, пов'язаних з підвищеними ризиками травмування, важливо використовувати рукавички з поліуретановим покриттям. Такі рукавички найчастіше виготовляються з якісного міцного трикотажу, мають покриття з поліуретану на робочій частині. Магазин Consafety пропонує рукавички з частковим поліуретановим покриттям купити в Україні. В каталозі представлено широкий асортимент робочих рукавичок, котрі можуть застосовуватися на виробництві, при ремонтних чи будівельних роботах.

Робочі рукавички з поліуретановим покриттям

Ключові відмінності та переваги рукавичок з поліуретановим покриттям

Таке покриття в робочій області рукавичок значно покращує зчеплення. Відповідно ця особливість знижує ризики вислизання та падіння об'єктів із рук, допомагає виконувати роботи швидше, точніше, без травм.

Робочі рукавички надійно захищають від механічних впливів при роботі з важкими деталями. Наприклад, в столярному цеху, під час роботи з деталями з дерева, рукавиці захищають руки від порізів подряпин, скалок та інших травм, котрі можуть виникнути без індивідуальних засобів захисту. Оскільки основа рукавичок виготовляється з текстилю, працювати в них зручно.

Інші важливі відмінності рукавичок з поліуретановим покриттям:

  • робоче покриття надійно утримує предмети навіть з мокрою та слизькою поверхнею, знижує ризики вислизання з рук;
  • рукавички надійно захищають руки від впливу вологи, морозу;
  • вироби відрізняються підвищеною стійкістю до стирання, тому ними можна користуватися тривалий час;
  • в таких рукавичках дуже комфортно, головне — правильно підібрати розмір.

Всі переваги рукавичок цього типу зумовлені відмінностями поліуретану. Цей матеріал дуже гнучкий – воно має чудову силу розтягування, тому рукавички мають гарну чутливість до дотику.

Магазин Consafety гарантує високу якість захисних рукавичок із частковим покриттям з поліуретану.

Популярні різновиди захисних рукавичок з поліуретановим покриттям

Модель PORTWEST LR Cut A620 поєднує зручність роботи, стійкість до порізів рівня B. Щільне зчеплення та захоплення предметів гарантує поліуретанове покриття на долонях. Для додаткового підвищення рівня комфорту в рукавичках застосовано безшовну підкладку щільністю в'язки 13, котра гарно вентилюється.

PORTWEST Vis-Tex Cut Resistant A625 — рукавички з захистом від порізів рівня D, поліуретановим покриттям, котре гарантує високу стійкість до стирання. Підкладку виготовлено з поліетилену високого тиску, першого рівня захисту від впливу високої температури.

Робочі рукавички з частковим поліуретановим покриттям

Інші важливі відмінності:

  • щільна підкладка, що пропускає повітря, для підвищення комфорту та спритності;
  • яскравий колір для видимості при денному освітленні;
  • захист при нагріванні до температури 100 градусів.

На виробництві з підвищеним ризиком утворення статичної електрики доцільно використовувати виріб PORTWEST A198. Це антистатичні рукавички з поліуретановим покриттям на пальцях. Рукавички виготовлені з нейлону і вуглецевого волокна, котрі ефективно розсіюють статичну електрику. Покриття на пальцях чудово підвищує спритність, що особливо актуально при роботі з дрібними деталями. Такі рукавички стануть гарним вибором під час складання електроніки, виконання точних робіт.

Обрати надійні рукавички з частковим поліуретановим покриттям вам допоможуть консультанти магазину Consafety.

Вгору