Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Термостійкі рукавички

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою

Надійні робочі рукавички для захисту від підвищеної температури

Невід'ємною частиною робочого костюму, під час роботи з високими температурами, вважаються робочі термостійкі рукавички. До них висуваються особливо жорсткі умови: вони мають захищати не лише від високих, але й від низьких температур, гарантувати свободу рухів, захищати від порізів, а також бути достатньо комфортними. Магазин Consafety пропонує робочі термостійкі рукавички купити в Україні.

Термостійкі рукавички

Вимоги до вибору термостійких робочих рукавичок

Обирати робочі термостійкі рукавички слід з урахуванням умов на робочому місці. В залежності від вимог до температурного діапазону, рукавички можуть виготовлятися з нітрилу, спілка, гуми, латексу, трикотажу, шкіри. Рукавички можуть бути з утепленим шаром чи без нього, відповідно для роботи на вулиці чи в приміщенні.

Обираємо рукавиці зварника

Особливо ретельно потрібно обирати рукавиці для роботи з розплавленим металом. Для таких умов потрібні терморукавички, котрі надійно захищають від підвищених температур. Найчастіше для виготовлення таких рукавичок обирається спілок — нижній шар шкіри, котрий залишається після видалення її верхньої частини.

Різні моделі відрізняються наявністю чи відсутністю швів, деякі модифікації мають частковий чи повний облив, що підсилює захист від підвищених температур.

Також варто звертати увагу на довжину — термостійкі рукавички можуть бути комбінованими, з короткими манжетами. Краї рукавиць, котрі прикривають кисть, можуть виготовлюватися у вигляді краги.

Важлива відмінність термостійких рукавичок — багатошарова структура волокна, де нижній та верхній шар просочені термостійким складом. Таке просочення також додатково захищає від продуктів розпаду при плавленні металу, від дуже високих температур.

На які моделі термостійких рукавиць звернути увагу?

Одним з найкращих брендів, котрі випускають захисне робоче екіпірування, лишається Portwest. Зокрема модель A590, виготовлена з метаараміду.

Метаарамід — це чудове волокно, котре ідеально підходить для використання в сухому гарячому середовищі. Цей матеріал часто використовується в будівельній сфері, сушильних агрегатах. більшість арамідних волокон проходять термостабілізацію, після цього проходять каландрування, що ліквідує грубу поверхню, що часто спостерігається саме в цьому типі волокон.

Метаарамід часто обробляється фторовуглеводневими просоченнями, що підвищує їх стійкість до гідролізу, а також для кращого виділення осаду, пилу. Метаарамід — якісний матеріал, котрий гарно витримує високу температуру, високий рівень вологості.

Важлива відмінність рукавичок — відсутність швів, стійкість до контактного тепла до 250 градусів. Рукавички витримують контакт з високою температурою протягом 15 секунд. Рукавички симетричні, розраховані на машинне прання.

Серед інших відмінностей рукавичок:

  • міцна підкладка сьомого калібру;
  • подовжені манжети — надійний захист кисті;
  • симетрична конструкція — однаково підходять для лівої та правої руки;
  • загальна довжина рукавички — 30 см;
  • витримують машинне прання при температурі 30 градусів.

Рукавички стійкі до температур

Також ця модель рукавичок ефективна для захисту шкіри рук від проколів та порізів.

Варто звернути увагу, що ці рукавички не розраховані на роботу зі зварюванням, з литтям металу. Для роботи в таких складних умовах слід підбирати рукавички, виготовлені зі шкіри чи спілка.

Обрати ці чи інші різновиди термостійких рукавичок вам допоможуть консультанти магазину Consafety.

Вгору