Що таке життя? Ознаки життя — це дихання, живлення, ріст і розвиток, рух, подразливість і розмноження.

Що людина робить для захисту комфорту та безпеки життя- все необхідне

Що робить ТОВ Консафеті-  допомагає в виборі кращого варіанту.

ТОВ Консафеті вже понад 15 років стоїть на варті Вашої безпеки як на підприємстві так і в цивільному житті.

Наша компанія була однією з перших, хто вирішив просувати імпортний, якісний та конкурентний товар на території України.
Ми пропонуємо продукцію відомих виробників 3М (США), Дельта Плюс (Франція), Oxypas та Safety Jogger (Бельгія), Portwest (Ірландія)

Основною спеціалізацію компанії являється ЗІЗ ( Засоби індивідуального захисту) такі як респіратори, окуляри, каски, рукавички, зварювальні маски, але також можемо запропонувати якісне захисне взуття та спецодяг.

Оглядаючись навколо, Ви побачите прибиральницю у сигнальному жилеті чи то працівників комунальних служб.  Ви також не помітите, але вони у захисному взутті з металевим підноском і пластиною. В спецодязі, який робить їх рухи максимально комфортними та необтяжуючими в їх нелегкій праці. Ви побачите касира в рукавичках та в захисній масці, або маляра СТО у респіраторі або людей, які вийшли з робочого цеху на обід в касці та захисних окулярах.

Це ВСЕ ми) Ті, хто забезпечує безпекою цих людей та дає їм відчуття захисту у небезпечних або близьких до небезпеки умовах.

Є ще багато сфер, де Ви не побачите «нашої руки», ( наприклад, система подачі повітря, чи то маска зварювальника або рукавички з захистом від порізів).
З часом схожого продукту стало багато на ринку. Тож чим ми відрізняємося від інших?

Відповідь є: якістю, оригінальністю ( ми проти підробок в будь якому вигляді), швидкістю обслуговування та великим асортиментом.

Консафеті піклується про свою репутацію та думкою клієнтів. Тому ми робим все, щоб кожен запит був задовільний.

Обираючи нас - Ви обираєте  швидке реагування на запит, професійну консультацію, та гарний настрій.

 

Consafety — магазин сертифікованого спецодягу та засобів індивідуального захисту

Наше здоров'я — найцінніше що в нас є, тому потрібно створювати максимально безпечні умови під час роботи у важких умовах. Будівництво, промислові майданчики вимагають від керівництва правильного вибору спецодягу та засобів індивідуального захисту, щоби зробити роботу комфортною та безпечною. Компанія Consafety допомагає вам у виборі кращого варіанту засобів захисту очей, голови, шкіри, органів дихання. Понад 15 років компанія Consafety стоїть на сторожі здоров'я та безпеки користувачів, як на підприємстві, так і в побуті.

Про Consafety

В чому відмінності компанії Consafety?

Пріоритетний напрямок компанії — комплексне обслуговування підприємств України, популяризація засобів індивідуального захисту для працівників на підприємствах.

З самого початку заснування, тобто 2007 року, вся робота компанії була скерована на допомогу партнерам у правильному підборі якісних та надійних засобах індивідуального захисту. Саме компанія Consafety стала першою, хто почав просувати на ринку України якісний та конкурентний товар від західних брендів.

У каталозі ви знайдете продукцію від провідних компаній, зокрема:

 • 3М,
 • Oxypas,
 • Safety Jogger,
 • Portwest.

Основні товарні групи, представлені в компанії:

 • робочі рукавички;
 • спецодяг;
 • засоби безпеки;
 • захист голови;
 • захист органів дихання;
 • захист органів слуху;
 • взуття для захисту ніг;
 • захисні окуляри;
 • тактичне взуття;
 • тактичні засоби захисту;
 • комбінезони короткострокового використання.

Для компанії важлива не лише репутація та думки клієнтів, але й безпека та збереження здоров'я користувачів. Саме тому в каталозі представлені лише високоякісні, сертифіковані товари. Якщо назвати ключові риси компанії, це будуть — продаж виключно ліцензованих товарів, висока швидкість обслуговування, великий асортимент товарів, індивідуальний підхід у обслуговуванні.

Також варто відзначити такі позитивні риси:

 • вигідні знижки для постійних клієнтів;
 • безкоштовна консультація
 • персональний менеджер
 • можливість замовлення рідкісних товарів зі складу виробника;
 • відвантаження товарів у день замовлення.

Додатково клієнти можуть замовити нанесення логотипа на одяг чи каски, тобто створення брендованого спецодягу та захисту.

Співробітники компанії завжди готові запропонувати інформаційну та консультативну підтримку з питань забезпечення безпеки праці на виробництві, будівництві.

Якщо у вас є заявка чи будь-які питання стосовно вибору засобів індивідуального захисту, ви можете залишити заявку на сайті. Через 10 хвилин з вами зв'яжеться менеджер, щоби уточнити питання, надати консультації. Після узгодження деталей замовлення клієнт отримує банківські реквізити для оплати. Також можлива післяплата — у відділенні служби доставки.

Магазин спецодягу, спецвзуття та засобів індивідуального захисту

Популярні бренди, представлені в компанії

Одним із найвідоміших виробників вважається Portwest, котрий зміг зробити революцію на ринку безпечного спецодягу. Вся продукція бренду Portwest відповідає міжнародним стандартам безпеки. В асортименті виробника представлені надійні каски з захистом вух, захисне взуття, куртки, непромокальний одяг, захисні рукавички. Весь одяг оснащений світловідбивальними елементами, котрі роблять працівників видимими в темний час доби.

Виробник Safety Jogger спеціалізується на створенні захисних рукавичок, для роботи в екстремальних умовах. Рукавички виготовляються з комбінованих матеріалів: нейлону, спандексу, нітрилу, тому відрізняються високими показниками стійкості до хімічних речовин.

Обрати засоби індивідуального захисту, спецодяг та спецвзуття вам завжди допоможуть працівники компанії Consafety.