Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Захисні окуляри для зварювальника

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою

Як захистити очі під час виконання зварювальних робіт?

Професія зварювальника вимагає високого рівня концентрації, адже пов'язана з підвищеним ризиком травмування. В зоні особливого ризику під час виконання зварювальних робіт опиняються очі, котрі можуть постраждати під впливом шкідливого випромінювання. Для захисту очей від опіку рогівки та засліплення сонячними зайчиками, важливо правильно обирати засоби захисту. Найчастіше для захисту очей використовують маски та окуляри для зварювання.

Захисні окуляри для зварювальника

Актуальність захисних окулярів зварювальника

Цей засіб індивідуального захисту використовують у випадках, коли зварювальну маску використовувати немає можливості, наприклад через обмежений простір на місці виконання робіт. Зварювальні окуляри застосовуються при ручному зварюванні та користуванні напівавтоматом.

Популярність захисним окулярам забезпечує також їх невелика вага, що допомагає зменшити навантаження на шийний відділ хребта. Окуляри відрізняються компактними розмірами і мають малу вагу, тож вони значно спрощують робочий процес. Захисні окуляри створюють надійний захист від шкідливого інфрачервоного випромінювання, а також від пилу, металу та диму. Магазин Consafety пропонує окуляри зварювальника купити в Україні, котрі представлені в широкому асортименті.

Які різновиди окулярів обрати?

Найпростіша конструкція окулярів - два світлофільтри, котрі не змінюють світлопроникність. Такі світлофільтри встановлюються в корпусі, котрий щільно прилягає до обличчя.

Фільтри мають два способи встановлення

  • нерухомо;
  • з можливістю відкривати їх, щоби оглядати робоче місце.

Другий варіант вважається кращим, адже працівнику не потрібно часто знімати окуляри, щоби контролювати деталі, котрі з'єднуються. В окулярах зі знімними світлофільтрами передбачені прозорі скельця, котрі захищають очі від пилу.

Оправа окулярів створена з негорючої та важкотопної пластмаси, передбачені отвори для циркуляції повітря.

Отвори мають вигляд жалюзійних ґрат, котрі закриті з боку зварювання, відкриті із протилежного боку.

На голові окуляри фіксуються за допомогою еластичних ремінців. Бажано поєднувати окуляри разом із будівельним захисним шоломом.

Мають попит окуляри з автоматичним підлаштуванням затемнення. Головна особливість окулярів полягає в автоматичному захисті від шкідливого випромінювання. В цих окулярах скло затемнюється, у залежності яскравості та потужності зварювальної дуги.

Фільтри хамелеони відрізняються шаруватою структурою, в котрій розташовані рідкі кристали та поляризований полімерний матеріал.

Коли подається зовнішня напруга, рідкі кристали структуруються в певному порядку, затемнюючи світлофільтри. Інтенсивність затемнення змінюється, а залежності від струму котрий подається на світлофільтр.

Важливі відмінності сучасних окулярів зварювальника

Ключовий критерій — ступінь затемнення, котрий обирається в залежності від типу зварювання. В магазині Consafety представлені окуляри з різним ступенем затемнення, зокрема 3M SF617AS-EU з затемненням 1.7 IR AS.

В окулярах застосовується технологія розсіювання напруги. Ця особливість покращує прилягання, оскільки скобки підлаштовуються під індивідуальні розміри.

Як наслідок покращується комфорт, завдяки зменшенню тиску на вуха.

Окуляри для зварювальника

Серед інших важливих відмінностей моделі відзначимо:

  • обтічна форма;
  • міцна конструкція дужок, котра забезпечує довговічність та подовжує термін експлуатації;
  • лінзи з міцного полікарбонату поглинають 99% ультрафіолетового випромінювання.

Серед інших товарів також представлені окуляри для газозварювання, котрі відрізняються підвищеним рівнем захисту очей.

Купуйте захисні окуляри для зварювальника для надійного захисту очей, обирайте відповідну модель у магазині Consafety.

Вгору