Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Робочі рукавички з частковим покриттям

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою

Якісні захисні рукавички з частковим покриттям

Для уникнення травм на виробництві, важливо подбати про засоби індивідуального захисту. На виробництвах, пов'язаних з підвищеним ризиком травмування рук необхідно підібрати правильний захист. Згідно зі статистикою, 70% травм рук стається через відсутність рукавичок, а 30% через їх неправильний вибір. Магазин Consafety пропонує робочі рукавички з частковим покриттям купити в Україні.

Робочі рукавички з частковим покриттям

Базові правила вибору захисних рукавичок

Найперше необхідно визначити особливості виробництво, тип матеріалів, з якими контактує працівник. Важливо обирати рукавички відповідно для роботи з гарячими, холодними матеріалами, хімічними матеріалами чи абразивами.

Мають попит трикотажні бавовняні рукавички, котрі захищають руки від незначних пошкоджень — холоду, мозолів. На виробництві часто використовуються трикотажні бавовняні рукавички з точковим ПВХ покриттям, котре покращує зчеплення з поверхнею, покращує міцність рукавичок. Щільне ПВХ покриття необхідне, щоби захистити руки від травм, подряпин.

Також ПВХ покриття надає рукавичкам антиковзних властивостей, що важливо в роботі з різними інструментами.

При виборі рукавичок зважайте на якість ПВХ покриття — воно повинно бути еластичним та гнучким, не повинно кришитися чи відриватися.

Мають попит і нейлонові рукавички з мікроточковим частковим покриттям. Таке покриття забезпечує гарні антиковзні властивості, підвищує щільність рукавичок. Такі засоби захисту популярні в автомобільних майстернях.

Популярні різновиди захисних рукавичок

В каталозі магазину Consafety представлені моделі захисних рукавичок від бреднів Portwest та Safety. Зокрема в асортименті компанії Safety представлені рукавички Jogger — вони виготовлені з трикотажу, мають латексне покриття.

Рукавички безшовні, що підвищує рівень комфорту під час виконання різноманітних маніпуляцій. Підкладка з бавовни та поліефіру, зеленим латексним покриттям на долоні додатково підвищує рівень комфорту та покращує зчеплення з різними поверхнями.

В таких рукавичках зручно виконувати будь-яку роботу, де потрібна вправність. Завдяки бавовняній основі та латексному покриттю в області долоні забезпечується чудовий хват, навіть в умовах підвищеної вологості.

Серед інших відмінностей рукавичок слід відзначити:

  • надійний захист від саден, мікропорізів;
  • високий рівень еластичності;
  • виготовлені з безпечних матеріалів, за інноваційними технологіями;
  • гарний опір до стирання;
  • міцність на розрив, захист від проколів.

В асортименті компанії Portwest також представлено багато якісних рукавичок, зокрема модель A300. Виріб виготовлено з якісного трикотажу, він має повне нітрилове покриття, котре забезпечує гарне зчеплення з різними поверхнями. Основні сфери використання рукавичок: прибирання сміття, комунальні послуги та обслуговування.

Робочі рукавички з покриттям

Важливі відмінності рукавичок:

  • щільна в'язана підкладка;
  • нітрилове покриття захищає від рідин та мастил;
  • максимальний ступінь захисту від стирання.

Рукавички Flexo Grip також оснащені нітриловим покриттям, котре має підвищену стійкість до стирання. Цей різновид рукавичок ідеально підходить для авторемонтних, будівельних робіт. Рівень комфорту під час виконання робіт додатково підвищує дихаюча безшовна підкладка. Рукавички виконані з матеріалу, котрий виділяє мінімум волокон, що знижує забруднення під час робочого процесу.

Обрати відповідну модель робочих рукавичок із захисним покриттям вам допоможуть працівники магазину Consafety.

Вгору