Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Медичний спецодяг

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою

Спецодяг для працівників медичної сфери — це комфорт та стерильність

Спецодяг для медичного персоналу — це частина професійного вигляду кожного працівника цієї сфери. Вона необхідна для забезпечення безпеки та комфорту під час виконання медиками професійного обов'язку. В Україні спеціалізована уніформа для медпрацівників може відрізнятися, що залежить від діяльності та спеціалізації працівника. В онлайн магазині Consafety ви можете обрати спецодяг для будь-якої сфери діяльності, у тому числі й для медичних закладів.

Вибір спецодягу для медустанов: функції та завдання уніформи для медиків

Вибираючи спецодяг для роботи у медичному закладі, слід враховувати деякі важливі аспекти.

Медичний спецодяг

Захист від контагіозних речовин та інфекцій

Уніформа медпрацівника має виконувати основні функції захисту від різних факторів:

  • інфікування;
  • контакту зі слиною/кров'ю пацієнта;
  • впливу різних рідин та препаратів.

З огляду на свою професію, медики регулярно взаємодіють з хворими людьми, які іноді страждають від інфекційних захворювань. Тому для медичного працівника спецодяг є вкрай актуальним фактором захисту.

Відповідність стандартам гігієни

Одяг медиків повинен бути легким у догляді та стійким до дезінфекційних засобів, що забезпечують високі стандарти гігієнічності в медичних закладах.

Комфорт та мобільність

Спецодяг для працівників медичної сфери повинен надавати максимальний комфорт і не сковувати їх рухів, оскільки їхня робота часто пов'язана з фізичною активністю протягом тривалих змін.

Професійний вигляд

Спецодяг медпрацівників не тільки забезпечує їм комфорт та захист, але також надає медперсоналу професійного зовнішнього вигляду.

Профільна ідентифікація

Медична сфера включає безліч профілів, у кожному з яких є свої спеціалізації. Тому слід робити вибір медичного спецодягу певного типу відповідно до спеціалізації медика. Такий підхід дозволяє пацієнтам та колегам легко ідентифікувати медичний персонал, що сприяє кращій координації у лікувальному процесі.

Захист від хімречовин та випромінювань

Специфіка деяких медичних спеціалізацій пов'язані з використанням хімічних речовин, устаткування з рентгенівським випромінюванням. Спецодяг у цьому випадку також повинен забезпечувати медику надійний захист від шкідливих факторів.

Основні види медичного спецодягу

  1. Хірургічні халати — це суворого типу халати, які не мають нічого зайвого в дизайні, виготовлені з якісних матеріалів, що забезпечують належний ступінь стерильності в операційному блоці та комфорт для хірургів.
  2. Халати медичні для педіатрів та терапевтів — такі вироби можуть бути виконані в різних дизайнах, з різноманітним оздобленням для створення доброзичливої та довірчої атмосфери для дітей та дорослих пацієнтів.
  3. Лабораторні костюми — у процесі проведення лабораторних досліджень потрібен одяг та захисні засоби, які здатні запобігти контакту лаборанта з хімічними реактивами.
  4. Уніформа медсестер — також залежно від специфіки роботи форма для медсестер може включати халати та фартухи, які забезпечують зручність і практичність при догляді за пацієнтами.
  5. Одноразові халати для відвідувачів — це спецодяг для пацієнтів, які проходять діагностичні процедури, а також для відвідувачів пацієнтів, які перебувають у лікарні. Одноразові медичні халати для відвідувачів необхідні підтримки чистоти в медичних установах.

Крім перерахованого вище, до спецодягу для медиків відносять спеціальні шапочки, бахіли, маски для захисту обличчя. В Україні придбати медичні халати для персоналу та відвідувачів пропонує магазин спецодягу Consafety.

Халати для медпрацівників та відвідувачів в онлайн магазині Consafety

У нашому магазині пропонують якісні вироби від виробника PORTWEST, в асортименті наших товарів ви знайдете одноразові халати різного призначення.

Одноразовий халат типу Visitors від PORTWEST

Виріб виготовлений із міцного 100% поліпропіленового матеріалу щільністю 30 г, оснащений попереду застібкою на кнопках. До особливостей цього халата можна віднести наявність спеціальної клямки на передньому отворі. Ціна одноразових халатів для відвідувачів у нашому магазині складає — 65 грн, вироби доступні у різьблених (S-XXL) розмірах.

Одяг для медпрацівників

Халат BizTex одноразовий від PORTWEST на кнопках

Спеціальний халат на кнопках спереду забезпечить медпрацівнику комфорт та мобільність, надійний захист від різного роду рідин та твердих частинок. Виріб має CE-сертифікацію, виготовлений із пресованого поліпропілену (BizTex SMS), щільність матеріалу становить — 55 г, вартість — 155 грн.

Купити спецодяг для медичних працівників у Києві з доставленням до будь-якого міста та населеного пункту нашої країни можна у кращому на вітчизняному ринку онлайн магазині Consafety, що спеціалізується на реалізації засобів індивідуального захисту та спецодягу.

Вгору