Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Навушники протишумні

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою

Протишумові навушники для захисту органів слуху на виробництві

Ні для кого не секрет, що перебування в умовах постійного сильного шуму може призвести до погіршення функціонування слухової системи людини. Аж до того, що вона може повністю оглухнути. Тому для таких ситуацій рекомендується купити протишумові навушники для захисту органів слуху. В Україні таке спорядження доступне в нашому інтернет-магазині. Ми гарантуємо відмінні характеристики кожного пропонованого у нас пристрою.

Навушники протишумні

Як правильно вибрати і купити протишумові навушники для захисту органів слуху?

На багатьох підприємствах виробничі процеси супроводжуються великою кількістю шуму. Він виходить від механізмів, транспорту, різних технологічних пристроїв. Критично потужні акустичні коливання утворюються в процесі тертя, ударів, вібрації, руху повітряних потоків.

Такі умови роботи негативно позначаються на здоров'ї людини. Якщо постійно перебувати на подібному підприємстві, то можна просто втратити слух. Крім того, в таких умовах розвиваються серйозні захворювання серцево-судинної та центральної нервової системи.

Тому важливо подбати про використання спеціальних захисних засобів. Вибрати їх можна в нашому інтернет-магазині. Протишумові навушники для захисту органів слуху замовити у нас можна від найкращих сучасних виробників з гарантією високої функціональності. У нас можна вибрати такі ЗІЗ:

  • зі щільним приляганням і відмінним балансом;
  • зі зручною спареною конструкцією оголів'я;
  • з електроізольованим проводом наголов'я;
  • з оптимальним відведенням від тіла вологи і тепла.

Хто повинен забезпечити співробітників засобами для захисту органів слуху?

Якщо на підприємстві рівень гучності перевищує 80 ДБ, то роботодавець зобов'язаний забезпечити співробітників спеціальними засобами індивідуального захисту органів слуху. Це вимоги законодавства. В іншому випадку до недбайливого власника підприємства можуть застосовуватися штрафи і більш серйозні стягнення. Якщо ж рівень гучності на виробництві не більший за 80 ДБ, то в такому разі співробітник може сам на нашому сайті замовити онлайн протишумні навушники для захисту органів слуху. У Києві та інших містах України саме нашими засобами захисту користуються на багатьох підприємствах зі складними умовами праці.

Протишумові навушники для захисту органів слуху

Особливості вибору навушників для роботи в умовах підвищеного шуму

Сучасні виробники пропонують безліч різних варіантів захисту слуху. Це можуть бути, наприклад:

  • Вкладиші. Вони досить щільно закривають слуховий прохід. Вибрати їх можна і багаторазові. Виготовляють із твердих або еластичних матеріалів. Такі пристосування підходять для застосування за шумності від 10 до 20 ДБ. Це вважається мінімальним захистом слуху.
  • Навушники. Вони забезпечують досить герметичне закривання вушної черепашки. Фіксування проводиться за допомогою м'якого або жорсткого наголов'я. Сучасні навушники для захисту слуху купити можна різних видів. Але найефективнішими вони будуть при гучності від 20 до 40 ДБ.
  • Шоломи або каски. У них можуть бути в базовій комплектації вбудовані навушники або беруші. Такі пристосування ще більш ефективні для захисту слуху. Тому їх можна використовувати в умовах, якщо гучність на виробничому підприємстві становить від 40 до 60 ДБ.

Рекомендуємо вам у нашому інтернет-магазині якісні навушники для захисту слуху замовити з доставкою. Ціни на них цілком помірні. Вони відмінно захистять вас під час роботи в лісовому господарстві, аеропорту, на будівництві та інших аналогічних об'єктах.

Вгору