Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Захисні та будівельні каски

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою

Захисні та будівельні каски в Consafety — надійний захист голови у будь-якій сфері

Сфера діяльності людини може бути різною, у тому числі вона може виконувати роботу з ризиком для життя та здоров'я. Для захисту людини, яка працює у небезпечній сфері, фахівцями розроблено захисний спецодяг. В Україні захисні та будівельні каски, ціна яких залежить від специфіки їх застосування, є важливим її елементом і використовуються в різних сферах діяльності людини, пов'язаних з ризиком отримання травм.

Захисні та будівельні каски

У яких сферах людині потрібна захисна каска, які функції вона виконує

Існує багато спеціальностей у різних сферах діяльності людини, де без наявності захисної каски вона не буде допущена до роботи.

 • Промислове виробництво

У виробничій сфері каски забезпечують безпеку працівників у разі аварій, нещасних випадків при контакті з небезпечними матеріалами.

 • Гірничодобувна галузь

Захист голови вкрай важливий для гірників, які працюють під землею, де існує велика ймовірність обвалення грунту та інші небезпеки.

 • Будівництво та ремонт

Для запобігання можливим травмам на будівництві будівельникам необхідні будівельні каски для захисту голови. Вони захищають людину при виконанні висотних робіт або при падінні з висоти матеріалів, робочих інструментів та ін.

 • Транспортні підприємства

Водії транспортних засобів та робітники на автошляхах також повинні використовувати захисні каски під час проведення дорожніх робіт, а також для запобігання травмам при ДТП.

 • Спортивні заходи

У деяких видах спорту, таких як альпінізм, екстремальні види спорту або мотокрос, для захисту голови спортсменів від травм захисні каски є обов'язковим елементом екіпірування.

Захисні каски використовуються і в інших сферах, вони затребувані пожежниками, військовими спецпідрозділів, працівниками служби МНС та спеціальностями. де є ризик травмування.

Основна функція захисних та будівельних касок – це захист голови людини від різного виду небезпек, таких як:

 • падаючі предмети;
 • удари;
 • забиття;
 • порізи.

Також захист для голови захищає людину від впливу різних хімічних та електричних факторів.

Особливості захисних касок різного типу

Каски, призначені для використання у різних сферах, характеризуються деякими особливостями конструкції, пов'язаними зі специфікою їх експлуатації.

Промислові каски

Це міцні та стійкі засоби захисту голови, часто вони оснащені додатковими функціями, такими як захист від електричних розрядів або хімічних речовин.

Будівельні каски

Зазвичай вони є легкими і зручними головними уборами з можливістю регулювання розміру для кращої посадки по голові. Призначені для захисту голови будівельні каски оберігають будівельників від ударів і предметів, що падають на будмайданчиках.

Спортивні каски

Це спеціально розроблені каски, що захищають голову спортсмена під час зайняття певними видами спорту. Спортивні каски відрізняються високою стійкістю до ударів і наявністю захисту від вібрацій.

Якісні та недорогі захисні та будівельні каски пропонує до покупки інтернет-магазин Consafety. В асортименті нашого магазину ви можете вибрати захисні та будівельні каски від виробника Portwest, відомого своєю якістю та надійністю.

Будівельні та захисні каски: їх відмінності та переваги експлуатації

Між різними типами касок є деякі відмінності:

 1. Для використання на будмайданчиках, в умовах, де висока ймовірність падіння різних предметів з висоти, необхідно використовувати легкі та міцні будівельні каски.
 2. Промислові каски міцніші за будівельні моделі та захищають голову людини від додаткових небезпек, таких як електричні удари або хімічні впливи.
 3. Захисні каски характеризуються підвищеною міцністю, вони призначені для запобігання серйозним травмам голови в різних ситуаціях. Вони поглинають енергію удару і поступово розподіляють її, захищаючи череп і мозок людини від серйозних ушкоджень.

Каски захисні

Переваги використання захисних та будівельних касок

Серед переваг використання захисних касок можна перерахувати таке:

 • підвищення безпеки працівників, які виконують свої обов'язки, та спортсменів.
 • зменшення ризику серйозних травм голови.
 • висока міцність, надійність та ступінь захисту.
 • проста та легка експлуатація;
 • Наявність регулюючих елементів під розмір голови.
 • запобігання впливу на голову людини шкідливих факторів ззовні – електрики, хімічних речовин.

Купити захисну чи будівельну каску у Києві з доставкою по Україні пропонує інтернет-магазин Consafety. У нас ви знайдете широкий асортимент якісних захисних/будівельних касок від виробника Portwest та , які забезпечать безпеку та захист вашої голови у різних сферах діяльності. Ви можете вибрати відповідну каску в залежності від ваших потреб та специфіки робіт. Менеджери магазину Consafety нададуть вам сприяння, щоб ви зробили правильний вибір.

Вгору