Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Захист голови

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою

Якісне обладнання для захисту голови

На будівництві, під час виконання ремонтних робіт, монтажно-висотних робіт, важливо користуватися засобами індивідуального захисту, зокрема захистом голови. Таке обладнання має обиратися згідно мети застосування, специфіки роботи. В магазині Consafety ви можете захист голови купити в Україні, котрий дозволить виконувати роботи безпечно.

Зварювальні маски — захист голови та очей

Робота зі зварювальним апаратом завжди несе певні ризики для оператора, особливо для очей. Тому так важливо працювати у зварювальній масці, котра максимально знижує можливі ризики.

Зварювальні маски розрізняють трьох типів:

  • стандартні з фіксованим світлофільтром;
  • з підйомним світлофільтром;
  • хамелеон з автоматичним світлофільтром.

Стандартна маска найпоширеніша, за рахунок простої конструкції та доступної ціни. Такі маски доцільно використовувати при невеликих обсягах роботи, в побуті. Захисний фільтр такої маски виготовляється з декількох шарів: покривного, затемненого скла, а також підкладки з оргскла.

Зручнішим варіантом буде маска з світлофільтром, що підіймається. Вона забезпечує комфорт та ефективніший захист. Очі оператора захищені, навіть коли світлофільтр піднято. Тому після завершення процесу зварювання можна переходити до роботи з болгаркою та очищення від шлаку.

Максимальний рівень комфорту забезпечує маска хамелеон з світлофільтром, котрий автоматично змінює затемнення. Головна відмінність такої маски – світлофільтр, котрий реагує на зміну інтенсивності освітлення. Такий світлофільтр спрацьовує майже миттєво, за 0,00005 с, забезпечуючи максимальний захист зору.

Зварювальна маска 3М 10V Speedglas призначена для різноманітних видів зварювання, наприклад, ручного дугового зварювання, за допомогою покритого електроду (ММА). Також маска підходить для дугового зварювання в середовищі інертного газу. Така маска відрізняється комфортом використання та високим рівнем захисту очей. Маска запобігає негативному впливу УФ та ІЧ випромінювання, дозволяє підлаштувати чутливість сенсора під конкретні умови використання. Маска має постійний захист, котрий дорівнює затемненню 9-11.

В незатемненому стані маска відрізняється чудовими оптичними показниками, в процесі роботи зварник може самостійно регулювати режим затемненості.

Зварювальна маска Speedglas серії 9000 відрізняється новим світлофільтром. котрий затемняється автоматично. Світлофільтр відрізняється реалістичною передачею кольорів для надійного затемнення при виконанні робіт з будь-яким зварювальним обладнанням.

Чітка передача кольору дозволяє зварнику добре бачити деталі, а значить, швидше виконувати роботу. Також у масці передбачено відведення повітря через вентиляційні отвори, що додатково підвищує мікроклімат під щитком.

Засоби захисту голови

Надійні та міцні каски для будівельних робіт

Перебувати на будівельному майданчику без каски суворо заборонено, адже цей елемент здатен захистити голову від сильного удару та пошкоджень. Будівельні каски захищають не лише від ударів, але й ураженням електричним струмом.

Однією з найпопулярніших касок можна назвати модель PORTWEST PG54 G, котра відрізняється шеститочковим текстильним оголів'ям, регулюванням розміру. Корпус виготовлено з міцного ABS пластику з добавкою люмінесцентної фарби, тож каску видно в темряві. Серед важливих особливостей каски: ізоляція до 1000 В змінного струму, захист від бічної деформації, зручне колесо для регулювання розміру.

В магазині Consafety вам допоможуть підібрати якісний захист для голови.

Вгору