Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Робочі рукавички

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою

Робочі рукавички: надійний засіб захисту для ваших рук

У багатьох сферах діяльності руки людини піддаються впливу різних агресивних чинників зовнішнього середовища. Щоб забезпечити їхній захист, використовуються спеціальні робочі рукавички. Купити в Україні їх можна в нашому інтернет-магазині. Ми пропонуємо цю продукцію від найкращих сучасних виробників з Ірландії, Бельгії та інших країн світу з високорозвиненою промисловістю. Завдяки прямій співпраці з ними або їхніми офіційними представниками в Україні ми можемо гарантувати оригінальність цих товарів. Також це дозволяє нам встановлювати на їхню продукцію доступні ціни.

Робочі рукавички

Що собою являють робочі рукавички з каталогу нашого магазину?

Ця категорія товарів належить до засобів індивідуального захисту рук. Використовують їх у найрізноманітніших сферах діяльності. Залежно від місця застосування, робочі рукавички замовити можна з оптимально відповідних матеріалів, з відповідною конструкцією.

Застосування робочих рукавичок

Без такого виду засобів індивідуального захисту не обійтися в будівництві, сільському господарстві, хімічній промисловості, а також на текстильних і харчових підприємствах. Для зв'язківців та електромонтерів виробляються високотехнологічні рукавички зі спеціальною конструкцією. Знадобляться вони для тактичних завдань. Навіть у медицині та ветеринарії необхідні спеціальні рукавички. Перелік цей можна продовжувати нескінченно довго. Однак потрібно враховувати, що для кожного виду діяльності важливо правильно вибрати і купити робочі рукавички з належними характеристиками.

Захисні рукавички

Вибір рукавичок за матеріалом

У нас ви знайдете моделі з ПВХ зі зручним виворотом, оптимальними манжетами, стійкістю до стирання високого ступеня, без фталатів. Їхня якість сертифікована за європейськими стандартами. А їхня конструкція продумана так, щоб захистити руки користувача від актуальних видів агресивного середовища. Але в різних сферах діяльності потрібен захист рук від конкретних чинників. Відповідно, при виготовленні використовуються матеріали, здатні забезпечити протистояння руйнівному середовищу. Основні види таких рукавичок з урахуванням використаного в них матеріалу:

  • Бавовняні. Такі рукавички використовуються в будівництві, сільському господарстві, при виконанні навантажувальних і такелажних робіт. Вони не найміцніші. Оскільки такі рукавички швидко зношуються, їх не рекомендується використовувати під час роботи з вібруючими інструментами, що обертаються, на кшталт болгарки і дрилі.
  • Нейлонові. Рукавички з цього матеріалу відрізняються оптимальною зносостійкістю. Важливо, що вони зберігають повноцінну моторику і тактильну чутливість. Замовити робочі рукавички такого типу доречно для автосервісу, харчової промисловості, авіації, реставраційних робіт, ремонту годинників і дрібної електроніки.
  • Нітрилові. Цей матеріал надає рукавичкам особливої міцності. Тому вони забезпечують захист рук від імовірності отримати поріз, прокол, пошкодження хімічними речовинами або опік. Важливо, що вони не вбирають вологу і не ковзають. Також такі рукавички довго зберігають свої вихідні властивості. Насамперед вони актуальні в різних лабораторіях і хімічній промисловості.
  • Комбіновані. Ці рукавички вирізняються особливою міцністю та комфортністю. Адже в них найбільш вразливі ділянки виготовляються з силікону. А на інші місця використовується бавовняний матеріал. Найчастіше такі рукавички застосовують у металургії, будівництві, газовій, нафто- та деревопереробній промисловості.

Пропонуємо вам у нашому інтернет-магазині замовити робочі рукавички з каталогів найкращих сучасних виробників. Ціни на них цілком помірні, особливо з огляду на високу якість і оригінальність цих виробів.

Вгору