Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Захист органів слуху

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою

Захист органів слуху: Поняття, застосування та вибір засобів в інтернет-магазині Consafety

Захист органів слуху — важливий аспект забезпечення здоров'я та безпечної праці людини в різних сферах діяльності. Вона спрямована на запобігання пошкодженням та зниження впливу шумових ефектів на систему органів слуху людини. В Україні захист органів слуху людини є одним із пріоритетних напрямків у системі забезпечення безпечної праці.

Захист органів слуху

Сфери діяльності, де важливе застосування захисту органів слуху людини

Застосування захисту органів слуху поширене у багатьох областях, де є високий рівень шуму чи ризик втрати слуху. До таких, наприклад, відносять:

 • промислове підприємство;
 • будівельні майданчики;
 • аеропорти;
 • концертні зали;
 • автомобільні перегони;
 • військові операції та ін.

Важливо відзначити, що захист органів слуху має бути обраний та використаний відповідно до вимог та нормативів безпеки у конкретній сфері діяльності. При виборі засобів захисту органів слуху необхідно враховувати багато факторів:

 • рівень шуму;
 • тривалість експозиції;
 • індивідуальні особливості/потреби користувача.

Вибрати захист органів слуху, ціна яких залежить від типу та функціональності виробу, рекомендується тим, хто більшу частину часу перебуває в обставинах, що характеризуються наявністю підвищеного шумового фону.

Де в Україні можна купити ефективний захист для органів слуху?

Компанія Consafety в Україні пропонує до купівлі спецодяг та засоби індивідуального захисту, у тому числі товари для захисту органів слуху. До поняття «захист органів слуху» входять різні засоби, розроблені для мінімізації впливу шуму на слухові органи людини.

Засоби захисту органів слуху в інтернет-магазині Consafety

У нашому онлайн магазині ви можете вибрати різноманітні та якісні засоби захисту від таких брендів, як 3M та Portwest.

Багаторазові беруші

Це спеціальні навушники, виготовлені із гіпоалергенних матеріалів. Міцні та легкі багаторазові беруші для захисту слуху мають ряд переваг:

 • забезпечують ефективний звукозахист;
 • можуть неодноразово використовуватися;
 • забезпечують комфорт протягом тривалого часу.

Протишумові навушники

Це вироби, що оснащені спеціальною технологією, яка пригнічує та поглинає шумові хвилі. Протишумові навушники призначені для використання в умовах, де високий рівень шуму вважається звичайним явищем.

Світловідбивні протишумові навушники (з фіксацією на каску)

Це навушники, які можна прикріпити до захисної касці. Вони забезпечують подвійний захист:

 • знижують рівень шуму;
 • збільшують видимість працівника за рахунок наявності світловідбиваючих елементів.

Класичні протишумові навушники

Такого типу виріб являють собою стандартні навушники для захисту органів слуху, які щільно прилягають до вух і забезпечують ефективний шумозахист.

Диспенсер для протишумових вставок

Так називають спеціальний пристрій, призначений для зберігання та видачі індивідуальних протишумових вставок. Диспенсер забезпечує зручний доступ до вставок та запобігає їх пошкодженню/втраті. Зазвичай диспенсери встановлюються в робочих зонах, де потрібне часте використання захисту органів слуху, вони забезпечують швидкий доступ до необхідних вставок.

Протишумові вставки (з мотузкою)

Це додатковий елемент, який може бути прикріплений до навушників або шоломів. Мотузки запобігає втраті вставок, дозволяючи при необхідності легко надягати/знімати вставки.

Засоби для захисту органів слуху

Гігієнічний набір до навушників

Для догляду та чищення захисних навушників необхідний гігієнічний набір до навушників, який зазвичай є комплектом необхідних засобів. У набір входять спеціальні серветки або розчини для видалення забруднень, пилу та поту з поверхні навушників, забезпечуючи гігієнічне та комфортне середовище для їх використання.

Зовнішній вигляд засобів захисту органів слуху може відрізнятися, це залежить від конкретного типу та функціоналу моделі вибраного вами виробу. Захист органів слуху є цілий комплекс заходів та засобів, розроблених для мінімізації впливу шуму на слухову систему людини. Для забезпечення надійного та ефективного захисту слуху, безпеки та комфорту в умовах підвищеного шуму, рекомендуємо з доставкою по Україні купити в Києві захист органів слуху в інтернет-магазині Consafety.

Вгору