Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Комбінезони короткострокового використання

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою

Для яких сфер актуальні комбінезони короткострокового використання?

В процесі виконання роботи в сильно запиленому середовищі, з небезпечними речовинами, фарбами, мастилом, будівельними матеріалами, важливо використовувати спеціальні засоби захисту. До них належать не лише респіратори та окуляри, але й комбінезони короткострокового використання купити в Україні котрі пропонує магазин Consafety. Основна відмінність комбінезонів короткострокового використання — легкість та зручність. Саме тому працювати в цьому захисному одязі дуже зручно, адже він не обмежує рухів та свободу пересувань.

Комбінезони короткострокового використання

Характерні відмінності комбінезонів короткострокового використання

Комбінезони короткострокового використання створюються з високоякісних синтетичних матеріалів, котрі надійно захищають одяг та шкіру від забруднень. Основна задача цього елементу одягу — захист одягу, шкіри робітника протягом невеликого відтинку часу.

Одна з важливих характеристик таких комбінезонів — водонепроникність. Ця вимога особливо актуальна, якщо робота виконується в умовах підвищеної вологості, наприклад в хімічній промисловості, на очисних підприємствах. Завдяки використанню водонепроникного комбінезона робітник захищений від проникнення шкідливих, їдких речовин на шкіру, а значить, від подразнень чи алергічних реакцій.

Деякі модифікації комбінезонів короткострокового використання можуть бути вогнестійкими. Ця характеристика гарантує безпеку працівникам, котрі мають справу з гарячими предметами чи вогнем. Вогнестійкі комбінезони не плавляться, тому дуже важливі для захисту людей, запобігання виникненню пожеж.

Як вірно обрати комбінезон короткострокового використання?

Щоби зробити вірний вибір, потрібно враховувати тип та умови роботи, види загроз на підприємстві. Різні модифікації комбінезонів мають різні характеристики та функції.

Окрім водостійкості та вогнезахисту варто зважати на ступінь захисту комбінезона хімікатів. Цей критерій особливо важливий для виробництва на якому робітники постійно контактують з небезпечними речовинами.

Відомі виробники комбінезонів короткострокового призначення

В каталозі магазину Consafety ви можете обрати комбінезони короткострокового призначення від відомих брендів засобів індивідуального захисту. Зокрема, представлено продукцію брендів

  • 3M,
  • Portwest,
  • ULTITEC,
  • TYVEK,
  • TYCHEM.

Якщо ви шукаєте захисні костюми, котрі надійно захищають від хімічних речовин, варто звернути увагу на ЗМ 4570. Цей комбінезон може використовуватися для надійного захисту від струменів хімічних речовин.

Матеріал виготовлення — ламінований нетканий матеріал, щільність котрого складає 92 грами на квадратний метр.

До інших відмінностей костюма слід віднести:

  • для герметизації швів використано коекструзійну плівку;
  • клейкий клапан в області шиї;
  • вбудована система вітрозахисних клапанів із великими кільцями, котрі забезпечують комфорт одягання в рукавицях;
  • еластичні манжети оснащені петлями для великих пальців;
  • капюшон з трьох панелей та еластичні отвори знижують ризики для шкіри.

Спецодяг Комбінезони короткострокового використання

3M 4532+ — комбінезон, котрий надійно захищає від жирів та деяких спиртів. Комбінезон виготовлено з міцного повітропроникного матеріалу, котрий гарантує високий рівень комфорту протягом всього часу використання. Також цей комбінезон буде гарним вибором для малярних робіт.

Комбінезон TYVEK 600 Plus створено для захисту від низької концентрації хімічних речовин. Надійний захист забезпечує міцний нетканий матеріал 3 класу хімзахисту, капюшон.

Обрати оптимальний комбінезон короткострокового використання для різних видів виробництва вам допоможуть консультанти магазину Consafety.

Вгору