Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Рукавички для захисту рук від порізів (антирозрізні)

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою

Антирозрізні робочі рукавички: Робота без побоювання отримати травму рук від порізів

Антирозрізні робочі рукавички PORTWEST — це спеціалізовані засоби індивідуального захисту, розроблені для запобігання порізам та травмам рук при роботі з гострими та різальними предметами. В Україні антирозрізні робочі рукавички PORTWEST широко застосовуються в різних сферах діяльності, оскільки це надійні вироби, як правило, виготовлені з високоякісних матеріалів, що мають унікальні характеристики.

Рукавички для захисту рук від порізів (антирозрізні)

Призначення та особливості антирозрізних захисних робочих рукавичок від PORTWEST

Призначення антирозрізних робочих рукавичок PORTWEST різноманітне і включає різні аспекти захисту.

 • Захист від порізів гострими/ різальними предметами

Рукавички цього бренду забезпечують надійний захист рук операторів від порізів та поранень під час роботи з гострими предметами — ножами, склом, металом та іншими різальними матеріалами.

 • Зручність та комфорт

Виконані із міцних та надійних матеріалів, вони забезпечують комфорт та захист протягом тривалого робочого часу.

 • Збільшення безпеки

Використання антирозрізних рукавичок PORTWEST знижує ризик виникнення нещасних випадків та підвищує рівень безпеки на робочому місці.

 • Універсальність

Захисні рукавички цієї торгової марки в Україні знайшли широке застосування у різних сферах діяльності людини:

 1. будівництво;
 2. металообробка;
 3. виробництво;
 4. ресторанний бізнес.

Вони знайшли застосування й у багатьох інших галузях, де існує ризик порізів та травм рук працівників.

Бренд PORTWEST — це гарант якості та надійності у сфері засобів індивідуального захисту. Він відомий своїми інноваційними рішеннями та довгим досвідом у виробництві захисного одягу та засобів.

Магазин Consafety, що спеціалізується на продажу засобів індивідуального захисту та спецодягу в Україні пропонує обрати антирозрізні робочі рукавички PORTWEST на сайті свого онлайн магазину.

Які типи робочих антирозрізних рукавичок бренду PORTWEST можна купити у Consafety

В асортименті інтернет-магазину Consafety представлені різні типи антирозрізних робочих рукавичок PORTWEST з різним ступенем захисту рук.

 1. Рукавички робітники з частковим нітриловим покриттям — вони забезпечують відмінне зчеплення з предметами та додатковий захист від порізів.
 2. Нарукавник в'язаний трикотажний — використовуються для захисту не тільки рук від порізів і подряпин, але й область передпліч.
 3. Рукавички робітники проти порізів — це спеціально розроблені вироби, що забезпечують максимальний захист рук людини від поранень різальними та гострими предметами.
 4. Протиударні стійкі до порізів рукавички PORTWEST — надають комбінований захист від порізів та стійкі до ударів, вони ідеальні для робіт з використанням різальних та ударних інструментів.
 5. Рукавички робочі утеплені з нітриловим покриттям — ці стійкі до ударів і порізів утеплені рукавички забезпечують рукам людини тепло та захист, призначені для роботи в холодних умовах,

Як правильно вибрати антирозрізні робочі рукавички для надійного захисту рук

Для правильного вибору антирозрізних робочих рукавичок у Києві в магазині Consafety, слід враховувати наступні параметри:

 • Тип роботи

При виборі обов'язково враховуйте тип роботи, яку ви маєте виконати, оцініть загрози, що існують для ваших рук. Пам'ятайте, що робота з різальними інструментами потребує надійного захисту.

 • Розмір та посадка

Розмір захисних антирозрізних рукавичок PORTWEST повинен бути відповідним, щоб добре сидіти на руках, забезпечувати максимальний комфорт та захист.

 • Матеріал та покриття

Особливу увагу звертайте на тип і якість матеріалу рукавичок та їх додаткового покриття. Віддайте перевагу виробу, виготовленому з відповідних матеріалів, з правильним покриттям, щоб він відповідав необхідному рівню захисту.

Антирозрізні рукавички

 • Додаткові функції

Якщо вашим рукам потрібний додатковий захист (від ударів, утеплення), зверніть увагу на рукавички з відповідними характеристиками.

Компанія Consafety пропонує якісні робочі рукавички із надійним захистом від торгової марки PORTWEST. Ми надаємо можливість не тільки відвідати наш фізичний магазин, щоб купити антирозрізні робочі рукавички PORTWEST в Києві. Також ви можете замовити їх з доставленням по Україні на сайті нашого онлайн магазину Consafety.

Це зручне та швидке рішення для тих, хто цінує свій час та хоче забезпечити себе надійним захистом на робочому місці. З рукавичками цього виробника ви можете бути впевнені у своїй безпеці під час виконання найскладніших завдань у будь-якій сфері діяльності.

Вгору