Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Трикотажні робочі рукавички з ПВХ нанесенням

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою

Робочі трикотажні рукавички з ПВХ нанесенням: характеристики та сфера застосування

Такі засоби індивідуального захисту призначені для того, щоб уберегти руки від механічних пошкоджень, холоду, забруднення, проколів, порізів, хімічних пошкоджень, термічних опіків, а також стирання шкіри до мозолів. Тому при роботі в некомфортних умовах рекомендується купити робочі трикотажні рукавички з ПВХ нанесенням. В Україні вони мають великий попит у різних сферах, включно з будівництвом, сільським господарством, транспортними підприємствами, складами, торговими об'єктами. Незамінні такі засоби індивідуального захисту також у побутових умовах. Їх застосовують під час робіт у саду, по дому, на городі, під час виконання ремонтно-будівельних завдань.

Трикотажні робочі рукавички з ПВХ нанесенням

Якими характеристиками відрізняються трикотажні робочі рукавички з нанесенням ПВХ з каталогу нашого магазину?

Для виготовлення основи таких виробів застосовується бавовна. Її використання вигідне в тому плані, що цей матеріал не викликає алергії, зберігає дихаючі властивості навіть під час роботи в ускладнених умовах. Тому руки постійно перебуватимуть у комфорті. Окрім того:

  • Аксесуари такого типу з нашого асортименту вирізняються високою якістю і зносостійкістю, що забезпечується щільністю в'язки, кількістю використаних ниток і їхньою міцністю. Завдяки тому, що це трикотажні робочі рукавиці з нанесенням ПВХ, купити їх доречно для застосування при виконанні завдань, пов'язаних з ризиком ковзання рук.
  • Наявність ПВХ шару забезпечує більш високий рівень захисту рук. Також завдання такого покриття — армування рукавичок і забезпечення поліпшеного зчеплення з різними слизькими поверхнями. Завдяки цьому під час роботи навіть у вологому середовищі з рук не вислизатиме інструмент або матеріали, що переносяться, на кшталт полірованого каменю.
  • Манжети в таких виробах можуть бути різної висоти. Чим більшого захисту вимагають умови застосування рукавичок, тим вищими мають бути ці елементи конструкції. У нашому інтернет-магазині робочі трикотажні рукавички з ПВХ нанесенням купити недорого можна з еластичними манжетами у вигляді трикотажної резинки або з широкими довгими конструкціями, що досягають майже до середини передпліччя.
  • Також завдяки наявності покриття з полівінілхлориду, зокрема точкового, забезпечується вищий рівень міцності рукавичок та їхньої зносостійкості. Залежно від того, який відсоток виробу покритий полівінілхлоридом, забезпечується захист долонь і пальців з одного боку чи тільки долонь, повністю кистей і зап'ясть рук. ПВХ може наноситися суцільним шаром, точками або малюнком.

Робочі рукавички з ПВХ нанесенням

Застосування рукавичок

Пропоновані на нашому сайті трикотажні робочі рукавички з нанесенням ПВХ виконують комплексний захист рук. Адже вони дають змогу протистояти впливу механічних, фізичних, термічних, хімічних чинників, тому:

  • Найчастіше такі засоби індивідуального захисту застосовують для протистояння травмуванню та для поліпшення умов роботи на підприємствах, у яких передбачено постійний контакт з агресивними речовинами, скляними й металевими деталями.
  • Незамінні ці рукавички на СТО, де руки автослюсаря постійно працюють з паливно-мастильними матеріалами. Також такі рукавички захищають від атмосферних впливів, вібрацій, ударів слабкої інтенсивності.
  • Зручне їхнє застосування в сільськогосподарських роботах, оскільки рукавички захищають руки від контакту з землею, сприяють комфортній роботі зі спеціальними інструментами й механізмами.

Рекомендуємо вам на нашому сайті робочі трикотажні рукавички з ПВХ нанесенням замовити з доставкою по Україні. Ціни на них у нас цілком доступні. При цьому якість виробів гарантовано висока. Тим більше, що це продукція таких відомих виробників, як Portwest.

Вгору