Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Господарські гумові рукавички

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою

Чому варто користуватися гумовими господарськими рукавичками?

Індивідуальні засоби захисту актуальні не лише на промислових об'єктах, але й у побуті. Практично щодня ми контактуємо з побутовою хімією, мийними засобами, котрі агресивно впливають на шкіру рук. Якщо до цього додати постійний контакт із водою, коли ми чистимо, миємо, прибираємо, побачимо досить негативні наслідки — шкіра рук може потріскатися, втратити привабливий вигляд. Нейтралізувати цей негативний вплив просто, якщо гумові господарські рукавички купити в Україні. Ці засоби захисту для побутових робіт ви маєте можливість обрати в магазині Consafety.

Господарські гумові рукавички

Актуальність гумових господарських рукавичок

Використання гумових рукавичок у побуті не лише зменшує негативний вплив мийних засобів, але й захищає шкіру від забруднення, тому зменшує час на подальше відмивання бруду, догляд за руками.

Особливо актуальні рукавички для жінок, котрі регулярно оновлюють манікюр. Рукавички допомагають уберегти естетичне покриття, захищають нігті від пошкоджень, відшарування. Навіть якщо ви не відвідуєте манікюрний салон, гумові рукавички створюють надійний бар'єр для нігтів від води, жиру та побутових забруднень.

Обов'язково користуватися рукавичками, якщо ви плануєте проводити ремонт: фарбувати, шпаклювати поверхні, покривати їх лаком чи клеїти шпалери. Незамінними будуть рукавички під час робіт на городі чи в саду, де вони надійно захищають руки від забруднення ґрунтом, дрібних проколів чи порізів.

Як правильно використовувати гумові рукавички в побуті?

Ми рідко користуємося рукавичками, адже мити посуд та прибирати в них не надто зручно. Проте варто знати деякі хитрощі, щоби зробити їх використання зручнішим.

Якщо в рукавичках пітніє шкіра, можна насипати всередину тальк чи дитячу присипку. Це допоможе уникнути зайвої пітливості. Після того, як ви закінчите роботу, рукавички потрібно вивернути та вивісити сушитися на шнурку. Так ви усунете залишки присипки, повністю висушите їх від поту та вологи.

Особливо актуальні захисні рукавички в зимовий період, коли шкіра пересихає і надто чутлива до впливу води. Перед виконанням побутових робіт потрібно нанести на шкіру рук крем і потім надягти рукавички. Так ви одночасно захистите шкіру від впливу води, посилите дію крему.

Важливо зазначити, що користуватися рукавичками в побуті особливо актуально людям, котрі страждають від екземи, дерматиту.

Інколи рукавички можуть мати різкий запах – найчастіше це притаманно виробам із гуми. В такому випадку краще обрати вироби із латексу, адже вони не мають різкого запаху, до того, ж забезпечують комфорт під час виконання побутових робіт.

Різні пари рукавичок – для різних справ. Важливо мати окремі пари рукавичок — для миття посуду, для усунення пилу, миття підлоги, чистки плити та кахельної плитки, пересаджування рослин. Щоби не переплутати рукавички, найкраще обирати їх різного кольору. Також їх можна маркувати за допомогою кольорових маркерів чи фломастерів.

Побутові гумові рукавички

Який тип рукавичок обрати для господарських робіт?

Найпоширеніший тип захисних рукавичок — вироби із міцної гуми. Такі засоби захисту мають волокнистий виворіт, оснащені широкими манжетами, котрі надійно утримують їх на руці.

Серед інших відмінностей слід відзначити:

  • захист від води, жирів, продуктів нафтоперероблювання;
  • на долонях передбачено текстурований малюнок — він покращує зчеплення;
  • додатковий комфорт забезпечує напилення на гумі;
  • CE сертифіковані.

Обрати оптимальний різновид гумових рукавичок ви завжди зможете в магазині Consafety.

Вгору