Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Кислолугостійкі робочі рукавички (КЛС)

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою

Кислолугостійкі робочі рукавички — надійний захист рук при роботі з хімічними речовинами

На виробництві, в котрому часто використовуються їдкі хімічні речовини, особливо актуальними стають хімстійкі, кислолугостійкі робочі рукавички. Ці індивідуальні засоби захисту виготовлляються з матеріалів, котрі надійно витримують вплив агресивних речовин. Магазин Consafety допоможе кислолугостійкі робочі рукавички купити в Україні, обравши з широкого асортимнту моделей.

Кислолугостійкі робочі рукавички (КЛС)

З яких матеріалів найчастіше створюються кислолугостійкі робочі рукавички?

На даний час немає універсальних матеріалів, котрі використовуються для надійного захисту від хімічних речовин. Найчастіше в цій сфері застосовуються такі матеріали:

 • латекс,
 • нітрил,
 • неопрен,
 • вініл,
 • ПВХ.

Також часто рукавички створюються в комбінації різноманітних матеріалів.

Латексні рукавички надійно захищають шкіру рук від впливу лугів, кислот. Латекс витримує контакт з розчинниками, спиртами, водними розчинами, підвищеною вологістю.

Оскільки латексні рукавички досить тонкі, вони допомагають зберігати тактильну чутливість рук, близькому до природних показників.

Рукавички з нітрилу захищають шкіру від масел, розчинників, мастил, кислот, лугів, гербіцидів, пестицидів. Нітрилове покриття стійке до проколів та порізів, різноманітних механічних впливів.

Неопренові рукавички добре захищають від рідин та масел, концентрованих лугів, кислот та розчинників. Неопрен відрізняється міцністю та здатністю зберігати властивості в широкому температурному діапазоні.

Моделі рукавичок з вінілу та ПВХ стійкі до стирання, гарно витримують контакт із кислотами та лугами, надійно захищають руки від жирів, масел.

На які моделі кислолугостійких рукавичок звернути увагу?

Рукавички PORTWEST A435 оснащені довгими манжетами та мяким, комфортним бавовняним виворотом. Покриття рукавичок гладке, відрізняється високою стійкістю до стирання.

Відмінності моделі рукавичок:

 • матеріал не містить фталатів;
 • довговічний та надзвичайно міцний матеріал;
 • стійкість до стирання 3 по ANSI.

PORTWEST A801 — робочі рукавички з латексу, з подвійною обробкою. Протиковзкий малюнок забезпечує гарне зчеплення в сухих та вологих умовах. Цей тип рукавичок ідеально підходить для харчової, хімічної промисловості.

Важливі відмінності моделі:

 • хлоровані для підвищення міцності;
 • подвійне покриття з латексу додатково захищає шкіру в екстремальних умовах;
 • напилення для додаткового комфорту.

Для максимального захисту шкіри рук в екстремальних умовах підходять важкі рукавички PORTWEST A802. Модель виготовлено з латексного каучуку, котрий забезпечує відмінний захист, відрізняється гарною зносостійкістю. Рукавички представлені в двох варіантах — довжина 44 см, з латексу товщиною 1.1 мм, довжиною 60 мм, товщиною 1.3 мм. Ці рукавички ідеально підійдуть для хімічної промисловості, виробництва цементу, кахлю та кераміки.

Кислолугостійкі рукавички

PORTWEST A845 — ще один різновид важких рукавиць з подвійним ПВХ покриттям, піщаною обробкою на долонях, для покращення захвату. Трикотажна джерсі підкладка додатково підвищує комфорт користувача.

Рукавички Chemtherm AP90 відрізняються підвищеним рівнем стійкості до хімічних речовин. Модель може використовуватися для захисту рук у холодному агресивному середовищі. Підкладка із флісу значно підвищує рівень комфорту користувача. Подвійне просочення забезпечує шорстку обробку на долонях, підвищуючи якість захвату.

Обрати кислолугостійкі робочі рукавички для різних сфер промисловості вам завжди допоможуть у магазині Consafety.

Вгору