Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Маслобензостійкі робочі рукавички (МБС)

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою

Маслобензостійкі робочі рукавички: МБС як надійний захист рук в ускладнених умовах

Такі робочі аксесуари ще називають нітриловими, виходячи з їхнього покриття. Вони забезпечують стовідсотковий захист рук користувача від впливу різних агресивних чинників. Маслобензостійкі робочі рукавички МБС купити в Україні можна в нашому інтернет-магазині. У нас ви можете вибрати різні види таких виробів і замовити їх на вигідних для вас умовах.

Маслобензостійкі робочі рукавички (МБС)

Як функціонують маслобензостійкі робочі рукавички МБС з каталогу нашого магазину?

Основна відмінна риса цих аксесуарів — це здатність захищати руки від впливу найрізноманітніших видів агресивних середовищ. Їх значна товщина сприяє більш високій міцності. За цим критерієм маслобензостійкі робочі рукавички купити набагато вигідніше, ніж латексні або брезентові аналоги. Крім того, вони відрізняються безліччю інших актуальних характеристик і переваг.

Особливості функціонування та рекомендації щодо застосування

Рукавички такого типу мають високий рівень гіпоалергенності завдяки застосуванню основи з бавовняного матеріалу. Однак, щоб уникнути різних проблем зі шкірою рук, небажано носити такі рукавички довше ніж 2 години поспіль. Крім того, в процесі вибору і застосування цих виробів варто враховувати такі моменти:

  • Носити синтетичні рукавиці, які покриті нітрилом, рекомендується для забезпечення захисту рук у разі роботи з агресивними хімікатами та іншими видами отрут. Також наявність подвійного покриття з нітрилу дає можливість забезпечити високий рівень стійкості до впливу мастила і бензину на руки людини.
  • Вибір на користь нітрилу пояснюється тим, що він проявляє високий рівень інертності під час контакту з різними видами промислової та побутової хімії. Цей матеріал надзвичайно міцний. Його важко розрізати при випадковому контакті з гострими краями різних поверхонь.
  • Завдяки високій міцності маслобензостійкі робочі рукавички, купити недорого які можна в нашому інтернет-магазині, надзвичайно ефективно протистоять механічним пошкодженням. Вони стійкі до стирання в процесі експлуатації і до різного роду проколів.
  • Комфортності роботи в таких рукавичках сприяє їх текстурована поверхня. Вона забезпечує відмінне зчеплення, а значить — щільне і надійне захоплення різних предметів руками. Вони не вислизають, навіть якщо частково вкриті мастилом або бензином.

Маслобензостійкі рукавички

Різновиди нітрилових маслобензостійких рукавичок

У нашому інтернет-магазині маслобензостійкі рукавички купити можна декількох видів. Так, широким попитом користуються дані аксесуари утеплені або світловідбиваючі. А ось за ступенем покриття нітрилом розрізняють ці вироби:

  • З повним обливом. У цьому разі рукавичка повністю покрита нітрилом з усіх боків. Таким чином забезпечується інтенсивніший захист кистей руки від потрапляння на них хімікатів і просто високої вологості. Вони витримують вплив різних кислот, лугів, бензину і масла. Манжети в таких рукавичках можуть бути м'якими або твердими.
  • З неповним обливом. Такий спосіб покриття рукавички забезпечує наявність повітрообміну у верхній частині кисті. Такі аксесуари використовують, якщо потрібно працювати з предметами, що мають слизьку або просто вологу поверхню. У таких рукавичках їх легше утримувати. Зручні вони і в тому разі, якщо руки часто потіють.

Рекомендуємо вам у нашому інтернет-магазині маслобензостійкі рукавички замовити з доставкою по Україні. Ціни на них цілком помірні. А ось їхня якість гарантується топовими виробниками зі всесвітньо відомими іменами.

Вгору