Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Краги, рукавиці для зварювальників

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою

Обираємо рукавиці зварювальника правильно

При виконанні зварювальних, а також слюсарних робіт підвищується ризик отримати травми рук. Саме тому так важливо правильно обирати індивідуальні засоби захисту для рук — краги. Таку назву мають рукавиці для зварювальників, купити в Україні які пропонує магазин Consafety. Вашій увазі пропонуються різні модифікації крагів, котрі відрізняються технічними характеристиками, а саме матеріалом та щільністю.

Краги, рукавиці для зварювальників

Різновиди рукавиць для зварників

Краги розрізняють, найчастіше, за матеріалом виготовлення – бавовна, гума, синтетична чи натуральна шкіра, ПВХ. Найзручнішими вважаються рукавички з бавовняної тканини, адже в них шкіра рук не пітніє, тому в них можна працювати без відчуття дискомфорту тривалий час.

Також часто використовують рукавички діелектрики — вони виготовлені з гуми чи прогумованих матеріалів.

Рукавиці зварника слід обирати, залежно від конкретного виду зварювальних робіт. Якщо роботи проводяться електродом (ручне дугове зварювання), краще обрати рукавиці з міцної шкіри з додатковою підкладкою, котра надійно захищає долоні.

При виборі рукавиць зварювальника слід пам'ятати важливе правило: чим вища сила струму, тим міцнішим має бути захист. Наприклад, для рукавиці для аргоно-дугового зварювання виготовляються з тоншої шкіри, адже вони повинні давати не лише захист, але й забезпечувати вільні маніпуляції з прутком і пальником.

Найбільший попит мають рукавиці, прошиті вогнестійкою ниткою. Більшість рукавичок мають подовжені манжети, для захисту не лише долоні, але й кисті.

За типом матеріалу всі рукавиці можна розділити на декілька груп:

  • Брезентові — приваблюють найнижчою вартістю, проте й термін використання невеликий;
  • Повстяні — мають вищу щільність, проте також відрізняються низькою стійкістю до намокання, можуть почати тліти при потраплянні маленьких часточок металу;
  • Спилкові — найпопулярніший різновид. Спилок — це шар шкіри, що залишився після обрізання лицевої частини. Такий матеріал обробляється високою температурою, котра підвищує рівень щільності. Саме спилкові рукавички гарантують надійний захист від вогню та вологи, відрізняються тривалим терміном експлуатації.
  • Шкіряні рукавиці відрізняються м'якістю, зручністю експлуатації та зносостійкістю.
  • Кевларові — відрізняються підвищеною термостійкістю, здатністю витримувати температуру 350 градусів.

Популярні модифікації рукавичок заврювальника

В магазині Consafely представлені надійні та міцні краги для зварювання. Однією з найпопулярніших моделей є Portwest A500, котра відповідає стандартам EN407 і EN 12477.

Рукавиці виготовлені зі спилка, проте повністю обшиті м'якою бавовняною тканиною. Цей тип рукавичок ідеально підходить для виконання зварювальних робіт та обробки металу.

Рукавиці Portwest A250 виготовлені з м'якої, гнучкої лайки з козячої шкіри, з посиленою знімною шкіряною манжетою. Рукавиці повністю прошиті пара-арамідом, що посилює їх міцність та вогнетривкість. Ця модифікація буде оптимальним вибором для газовольфрамового зварювання.

Рукавиці для зварювальників

A530 — високоякісні, міцні рукавички зі шкіри, з укріпленою областю долоні та великого пальця. Серед інших важливих відмінностей слід відзначити:

  • рукавиці повністю прошиті пара-арамідом;
  • мають чудовий опір до розриву та стирання;
  • забезпечують надійний хват.

Обрати якісні, міцні краги зварювальника, котрі підходять для конкретного виду зварювальних робіт, допоможуть консультанти магазину Consafety. Всі рукавиці, представлені в магазині, відрізняються високими рівнем міцності та щільності.

Вгору