Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Засоби безпеки: різне

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою

Надійні, зручні та безпечні засоби безпеки

Під час роботи в складських приміщеннях у робочого мають бути продуманими всі процеси. Керівникам підприємств, складів, важливо обрати не лише якісну та безпечний робочий одяг, але й аксесуари. Магазин Consafety пропонує засоби безпеки купити в Україні, представлені в широкому асортименті. Одним із найбільш популярних засобів, котрі використовуються на складах, під час фасування та розпаковування вантажів, є безпечні ножі.

Засоби безпеки: різне

Актуальність безпечних ножів для працівників складів, промислових об'єктів

Працівнику, котрий виконує різні операції на складі, під час розвантажування чи фасування посилок, важлива мобільність та швидкість. Саме тому керівникам підприємства, логістичного хабу чи відділення кур'єрської служби важливо оснастити працівників якісним робочим одягом. Найчастіше це комбінезон, оснащений великою кількістю кишень — в них зручно зберігати спецінструмент, дрібні деталі, котрі можуть знадобитися на виробництві чи під час розвантажування.

Для максимальної оптимізації робочих процесів необхідно продумати всі дрібниці, наприклад, розміщення робочого інструменту. Щоби заощадити час на виконання основних процесів, а також зняти навантаження на працівника, необхідно підібрати спеціальний інструмент.

Безпека — на першому місці

При завантажуванні посилок, пакуванні різноманітних вантажів, можуть використовуватися спеціальні диспенсери скотчу. Такі пристрої забезпечують швидке та безпечне нанесення скотчу на коробки.

Під час роботи з упакуванням, завантаженням чи розвантаженням різноманітної продукції, виникає необхідність розрізати коробки, стяжки, товсті стрічки. Найкраще для цієї задачі підходить гострий ніж. Проте звичайний канцелярський чи шпалерний ніж для такої задачі не підійде, оскільки він занадто небезпечний. Оптимальним вибором для виконання такої задачі буде безпечний ніж зі схованим лезом. Такий компактний та ергономічний пристрій легко поміщається в кишені спецодягу, зручно лежить у руці.

Причини обрати безпечний ніж для виробництва чи складів

Основна причина користуватися саме безпечним ножем — його компактні розміри та ергономічна конструкція. Подібний пристрій завжди буде під рукою, в кишені чи в спеціальному кріпленні на одязі — щоби не загубити його в процесі роботи. Щоби зафіксувати ніж на одязі чи приладнати його до робочого столу, на руківї передбачено отвір. Через нього можна протягнути мотузку чи міцну стяжку.

Головна відмінність безпечного ножа — захисна пластикова накладка, що закриває гостре лезо. Завдяки цій особливості працівник повністю убезпечений від випадкового порізу, навіть по необережності.

Руків'я сучасних безпечних ножів виготовляється з міцного пластику, стійкого до ударів. Тож навіть якщо ніж буде падати на тверде покриття, він не розколеться, не деформується.

Популярні модифікації безпечних ножів

У магазині Consafety ви можете обрати безпечний ніж від бренду PORTWEST, котрий здавна славиться високою якістю в кожній деталі всіх засобів захисту. Сьогодні в центрі нашої уваги — безпечний ніж, руків'я котрого виконане з комбінованих матеріалів. Зокрема використано міцну гуму та пластик ABS.

Засоби безпеки

Такий ніж новаторської конструкції чудово підходить для розрізання пластикового скотчу, плівки, пластикових стяжок чи навіть цупкого картону. Також такий ніж може використовуватися для розрізання пакувальної стрічки, не пошкоджуючи пакування.

Серед інших важливих відмінностей ножа:

  • приховане тонке лезо, котре гарантує повну безпеку;
  • особливо гостре кругове лезо, виконане з вуглецевої сталі;
  • легко та швидко розрізає пластикове упакування, плівку чи картон;
  • знижує ризик пошкодження вмісту упакування;
  • прогумоване покриття ручки гарантує високий рівень комфорту.

Обрати такий безпечний ніж, котрий стане в пригоді працівникам складів, сортувальних станцій, ви можете в магазині Consafety.

Вгору