Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Утеплений робочий спецодяг

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою

Утеплений робочий спецодяг: призначення, види та основні функції

Спецодяг є особливим видом одягу, призначений для носіння в робочих умовах, де існує підвищений ризик для здоров'я та безпеки людини. В Україні утеплений спецодяг, як частина асортименту спецодягу, використовується у двох випадках:

 • для роботи у холодних кліматичних умовах;
 • виконання завдань за умов, де працівникам доводиться зіштовхуватися з низькими температурами.

В Україні якісний чоловічий/жіночий спецодяг у великому асортименті та засоби, що забезпечують індивідуальний захист, пропонує інтернет-магазин Consafety.

Утеплений робочий спецодяг

Спецодяг, що утеплює: основні функції

Якщо говорити узагальнено, спецодяг, що утеплює, виконує три важливі функції.

Захист від зовнішніх факторів

Одним із завдань утепленого спецодягу є ефективний захист працівника від впливу вітру, дощу, снігу та інших атмосферних явищ. Це особливо важливо для працівників, які виконують свої завдання на вулиці взимку.

Захист від холоду

Основна функція утепленого робочого одягу — це захист людини від морозу/холоду. Для працівників, змушених проводити багато часу поза теплими приміщеннями в холодну пору року, за низьких температур вона особливо актуальна.

Підвищення продуктивності

Працівники, які виконують свої обов'язки в теплому екіпіруванні та комфортних умовах за низьких температур, показують кращі результати праці. У холодному середовищі людина може швидко втомлюватися і замерзати, починаючи втрачати концентрацію, що негативно впливає на якість його праці. Наявність теплого та комфортного одягу у працівника забезпечує кращу продуктивність праці в умовах низьких температур.

Типи утепленого спецодягу, їх функції

У комплект одягу, що утеплює, може входити одяг різного типу, залежно від специфіки його робіт. Гардероб утепленого одягу працівника, якщо говорити загалом, включає всі його види.

Шапка

Робочі зимові шапки можуть бути виготовлені з різних матеріалів, оснащені

 • вушними клапанами, які можна опустити для додаткового захисту;
 • спеціальними утяжками;
 • козирком;
 • знімними елементами;
 • додатковою підкладкою, що утеплює.

У магазині Consafety до покупки пропонуються шапки різного типу:

 • світловідбиваюча в'язана шапка на підкладці;
 • трикотажна шапка;
 • утеплена шапка (з вухами).

Утеплені шапки («шапки-вушанки») захищають голову та вуха людини від холоду та вітру.

Куртка

Утеплена куртка захищає верхню частину тіла людини та звичайно оснащена:

 • утеплювачем;
 • водонепроникною або вітрозахисною мембраною;
 • кишенями різного типу для інструментів та іншого приладдя.

Купити робочу утеплену куртку ви можете в онлайн магазині Consafety, де представлений широкий асортимент для чоловіків/жінок. Це різні моделі курток — флісові, утеплені на флісі, зимові, бомпери, що дихають, вогнетривкі, із захисним покриттям, повітропроникні,

Штани

Для захисту ніг та області тазу працівника використовуються спеціальні — утеплені, штани. Вони можуть бути виготовлені з утеплювачем у певних місцях, мати додаткові елементи посилення в області колін та низу штанів для збільшення зносостійкості.

Комбінезон

Утеплений комбінезон є відмінним вибором для працівників, які потребують повного захисту. Комбінезон, що утеплює, забезпечує високий рівень тепла і комфорту при роботі в найнесприятливіших умовах.

Жилет

Жилет, що утеплює, зазвичай використовується в комбінації з іншими елементами утепленого спецодягу. Замовити класичний або утеплений жилет ви можете на сайті онлайн магазину Consafety. Виріб забезпечує додаткове тепло та одночасно зберігає його в корпусі людини, залишаючи його руки вільними для роботи.

Толстовка

Толстовка виконує роль додаткового шару утеплення під курткою або жилетом. Вона може бути забезпечена м'яким утеплювачем та зручними застібками кнопками або на блискавці.

Напівкомбінезон

Утеплений напівкомбінезон є комбінацією штанів і жилета, забезпечуючи захист ніг, верхньої та нижньої частини корпусу людини, залишаючи його руки вільними. Як один із видів спецодягу, напівкомбінезон особливо зручний для працівників, які змушені часто одягати/знімати спецодяг.

Зимовий робочий спецодяг

Термоодяг

Функції термоодягу для робітників, як одного з видів спецодягу, це:

 • забезпечення додаткового шару утеплення;
 • відведення вологи від тіла.

Термоодяг зазвичай виготовляється з технологічних матеріалів, таких як фліс або мікрофібра. У магазині Consafety ви можете придбати:

 • термофутболки;
 • термоштани;
 • термобрюки (кольори та розміри – в асортименті).

Спецодяг, що утеплює, відіграє важливу роль у забезпеченні безпеки та комфорту працівників, які змушені працювати в холодних умовах або на відкритому просторі в зимову пору року.

Подбайте про свій комфорт та здоров'я, що в результаті позитивно позначиться на вашій продуктивності праці. Купити у Києві утеплений робочий спецодяг з доставленням у всі регіони України пропонує вам компанія Consafety, в інтернет-магазині якої ви можете оформити замовлення на покупку.

Вгору