Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Жилети сигнальні

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою

Світловідбивні сигнальні жилети для безпеки в темний час доби

Безпека перебування робітників на проїжджій частині або поблизу дороги має бути забезпечена належними засобами індивідуального захисту. Одними з найпростіших і найпоширеніших є світловідбивні сигнальні жилети. В Україні їх використовують у різноманітних галузях. Такий спецодяг забезпечує видимість людини на дорозі та її захист. Тому у нашому інтернет-магазині їм відводиться особливе місце.

Жилети сигнальні

Для чого призначені, якими характеристиками та особливостями конструкції відрізняються сигнальні жилети з каталогу нашого магазину?

Такий елемент спецодягу в першу чергу необхідний співробітникам дорожніх організацій, комунальникам, водіям, будівельникам, спеціалістам аеропортів, метро, залізничної інфраструктури, вокзалів та інших аналогічних об'єктів. У нашому інтернет-магазині замовити сигнальні жилети можна різних видів, класів захисту, кольорів і фасонів.

Що таке сигнальний жилет?

Цей вид сигнального одягу має спеціальні нашивки у вигляді світловідбивних смуг. Саме завдяки їм людина у такому вбранні стає помітною у нічний та вечірній час під час перебування на дорозі. Ідентифікувати її можна навіть з великої відстані. Адже промені фар відбиваються від сигнальних смуг, які стають помітними здалеку. Це дозволяє уникнути великої кількості травм та інших НП. Вибрати й купити сигнальні жилети можна за різними параметрами.

Вибір жилета за типом крою

Дуже важливо, щоб світловідбиваючі елементи на такому одязі були правильно розміщені та мали відповідні розміри. Ці параметри обумовлені вітчизняним законодавством про охорону праці. Так, наприклад, між смугами має бути забезпечена відстань не менше 5 см. Їхня ширина також повинна бути не меншою. В іншому випадку видимість працівника не буде достатньо забезпечена. Інші деталі можуть бути різними. Наприклад, можна вибрати та замовити сигнальний жилет з такими елементами:

  • Регульовані застібки. Завдяки цьому можна робити одяг більш комфортним, змінюючи його об'єм.
  • Кишені різної місткості. Зазвичай вони закриваються спеціальним клапаном для захисту вмісту.
  • Різні види застібок. Це можуть бути гудзики, блискавки, липучки. Є й універсальні моделі, що надягаються через голову.

Жилети зі світловідбивними елементами

Вибір жилета за класом захисту

Для забезпечення захисних функцій даного одягу його потрібно вибирати відповідно до рівня захисту, за яким він виготовлений. Для флуоресцентних елементів використовують поліестер, нейлон, поліефір та інші аналогічні матеріали. Вони мають відповідати умовам застосування спецодягу. Що стосується кольору, то він може бути салатовим, помаранчевим, жовтим або лимонним. Розрізняють три основні класи захисних характеристик:

  • Третій клас. Він є найвищим. На жилеті мають бути нашиті дві стрічки горизонтально, між якими забезпечена відстань 5 см. Смуги мають бути розміщені також і вертикально, від рівня плечей і донизу.
  • Другий клас. Жилети, які виготовлені за вимогами даного класу, від попереднього відрізняються меншою кількістю використаних стрічок. Це найпоширеніший вид сигнальних жилетів.
  • Перший клас. Його якість не настільки висока. Стосується це, в тому числі, рівня міцності та щільності застосовуваних флуоресцентних нашивок. Для роботи в нічний або вечірній час на проїжджій частині такі ЗІЗ не рекомендуються.

Пропонуємо вам у нашому інтернет-магазині сигнальні жилети купити недорого. Ціни на них у нас цілком помірні. А їхня якість відповідає найвищим міжнародним стандартам. Зробити правильний вибір вам допоможе інформація у картці товару та консультації наших спеціалістів.

Вгору