Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Спецодяг сигнальний демісезонний

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою

Як правильно обрати сигнальний демісезонний одяг?

Працівники, робота котрих пов'язана з перебуванням в зоні високого ризику, обов'язково повинні носити відповідний сигнальний одяг. До цього одягу належать куртки, штани, жилети яскравих, флуоресцентних кольорів, зі світловідбивальними елементами. Найактуальнішим сигнальний одяг є для робітників, котрі працюють в умовах, пов'язаних з підвищеним рівнем травматизму. Зокрема це робітники дорожніх служб, рятувальники, полісмени. Щоби виконання роботи в осінній та весняний період було комфортним, варто одяг сигнальний демісезонний купити в Україні, оснащений невеликим прошарком утеплювача. Подібні різновиди демісезонного сигнального одягу в асортименті представлені в магазині Consafety.

Спецодяг сигнальний демісезонний

Головні відмінності сигнального одягу

Основна задача сигнального одягу — полегшення візуального розпізнавання робітників. Для цього на одяг нашиваються світловідбивальні елементи, великі частини одягу, наприклад, панелі на спині чи грудях, шиються з флуоресцентних матеріалів.

Світловідбивальні елементи створюються з дрібних блискіток, спрямованих в різні площини. Вони відбивають світло на всі боки, тому помітити людину в сигнальному одязі дуже просто, навіть в темну пору доби, на великій відстані.

В яких сферах необхідно застосовувати сигнальний одяг:

  • підприємства, пов'язані з обслуговуванням транспорту, зокрема, авіаційного, морського, залізничного;
  • будівельні майданчики, на яких проводяться будівельно-ремонтні роботи;
  • дорожні служби — працівники, котрі працюють в зоні підвищеного ризику, біля проїжджої частини, мають носити сигнальний одяг;
  • підрозділи рятувальних служб, поліції, ДСНС, екстрених бригад;
  • відділи служб комунального господарства.

Рівні захисту сигнального одягу

Щоби правильно обрати сигнальний одяг, слід зважати на клас захисту, обирати його, зважаючи на умови використання. Всього розрізняють три класи захисту сигнального одягу:

  • Перший — забезпечує видимість об'єктів, котрі мало рухаються. Такий одяг застосовується для працівників комунальних служб, будівельних майданчиків. Площа флуоресцентних матеріалів — 0,14 кв.м, світловідбивальних елементів — 0,1 кв. м.
  • Другий — видимість забезпечується за умов підвищеного ризику, на високій швидкості руху. Одяг такого класу носять працівники дорожніх служб, залізничних підрозділів. Площа флуоресцентних матеріалів — 0,5 кв.м, світловідбивальних елементів — 0,13 кв. м.
  • Третій — одяг забезпечує видимість усіх частин тіла на великій відстані, в умовах підвищеного ризику. Такий одяг варто носити аварійним бригадам, екіпажам швидкої медичної допомоги. Площа флуоресцентних матеріалів — 0,8 кв.м, світловідбивальних елементів — 0,2 кв. м.

Відмінності демісезонного сигнального спецодягу

Спецодяг для холодної пори року створюється з синтетичних високотехнологічних матеріалів, котрі надійно захищають від вологи, вітру. Також такий одяг відрізняється ергономічною конструкцією, тому гарантує максимум комфорту під час робочого процесу. Наприклад, куртка Portwest T500 пошита зі зносостійкого поліестеру, додатково підсиленого брудозахисною обробкою Texpel. Для збільшення видимості в темну пору використана гнучка НiVisTex Pro сегментована світловідбивальна стрічка. У верхній кишені можна носити смартфон, а в просторих нижніх кишенях на застібках — дрібні предмети.

Одяг сигнальний демісезонний

Цю куртку чудово доповнять штани Portwest PW303, пошиті з двосторонньої еластичної тканини. В ключових точках стирання штани посилені тканиною оксфорд, тому цей елемент одягу зберігає всі характеристики протягом тривалого часу.

В магазині Consafety вам завжди допоможуть обрати демісезонний сигнальний спецодяг, у котрому працівникам буде комфортно та безпечно.

Вгору