Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Робочі рукавички з ПВХ покриттям

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою

Робочі рукавички з повним або частковим покриттям ПВХ: поліпшені характеристики для комфортної експлуатації

Одним з найбільш затребуваних засобів індивідуального захисту є робочі рукавички. Повне або часткове покриття ПВХ забезпечує підвищену функціональність цих виробів і комфортність їхньої експлуатації. Завдяки цьому вони надійніше захищають від різноманітних травм, порізів, проколів, натирання шкіри, хімічних опіків, впливу різного роду рідин та інших агресивних чинників зовнішнього середовища.

Робочі рукавички з ПВХ покриттям

Характеристики, конструкція і специфіка застосування робочих рукавичок з повним або частковим покриттям ПВХ з каталогу нашого магазину

Такі рукавички найбільш затребувані на виробничих підприємствах, у сільському господарстві, а також у багатьох інших сферах. Вони відрізняються стійкістю до кислотного і лужного середовища. У них можна комфортно працювати в умовах підвищеної вологості. Також купити робочі рукавички з повними або частковим покриттям ПВХ доречно для роботи з розчинниками та мінеральними маслами.

Застосування рукавичок

Ці засоби індивідуального захисту можна придбати для найрізноманітніших умов використання. Насамперед це різні галузі важкої та легкої промисловості. Використовують такі рукавички в сільському господарстві та при виконанні монтажно-складських робіт певних видів. Зручні вони в рибних господарствах, переробній сфері й торгівлі. Також рукавички з частковим ПВХ покриттям або повним покриттям замовити можна для роботи під напругою. Але матеріал має бути належним чином сертифікований.

Характеристики рукавичок

На такі вироби полівінілхлорид може наноситися тотально або частково. Шар ПВХ може бути різної товщини, аж до 2 мм. Вибирають такі рукавички для роботи з паливно-мастильними матеріалами, в лужному середовищі, зі слабокислими розчинами. Вони зручні для роботи з предметами, поверхня яких рясно промаслена. Окрім того:

  • Усередині рукавички мають трикотажну підкладку. Вона забезпечує оптимальну комфортність рукам. Оскільки для цього зазвичай використовується натуральна бавовна, вона зберігає оптимальний рівень вологовідведення від шкіри і створює вентилюючий шар, необхідний під полівінілхлоридним покриттям.
  • На долонях для підвищення комфортності захоплення покриття оброблене за піщаною технологією. Завдяки цьому ПВХ набуває матового вигляду і певної шорсткості. Тобто предмети не вислизають, більш надійно фіксуються в руках без зайвих зусиль.
  • За своїм складом покриття безпечне для застосування в будь-яких умовах, зокрема в харчовій промисловості. Не становить виріб шкоди і для організму користувача. Адже в складі матеріалів відсутні фталати.
  • Рівень безпеки та якості виробу підтверджується за такими стандартами, як СЕ сертифікація, а також CE-CAT III. Тому в нашому інтернет-магазині рукавички з частковим або повним ПВХ покриттям пропонуються в широкому асортименті.

Робочі рукавички з повним ПВХ покриттям

Властивості ПВХ нанесення

Полівінілхлорид являє собою прозору пластмасу, яку наносять на різні види засобів індивідуального захисту на кшталт рукавичок. Його актуальність викликана високим рівнем ізолюючих властивостей. Недарма він застосовується також при виробництві меблів, плівки, підлогових покриттів, вагонки, кабельної та провідникової продукції.

Рекомендуємо вам на нашому сайті рукавички з частковим або повним ПВХ покриттям замовити з доставкою по Україні. Ціни на них у нас цілком доступні. Вам залишиться тільки визначитися з розміром та іншими характеристиками виробів. У цьому вам охоче допоможуть наші професійні консультанти. Ваше замовлення ви отримаєте в лічені дні. Ви неодмінно залишитеся задоволені якістю товару та рівнем наших послуг.

Вгору