Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Захист органів дихання

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою

Як вірно обрати засоби захисту органів дихання?

Робота на будівельному майданчику, малярній камері, супроводжується ризиками отруєння токсичними речовинами, потраплянням пилу в легені. Тому так важливо правильно обирати засоби для захисту органів дихання. Найчастіше для цієї мети застосовуються респіратори, котрі відрізняються ступенем захисту. В магазині Consafety ви можете захист органів дихання купити в Україні, підібравши оптимальну модифікацію респіратора.

Захист органів дихання

На які класи поділяються респіратори?

Щоби покупка принесла лише користь, потрібно вірно визначити рівень небезпеки: пил, туман, пари, гази чи туман. Також важливо визначити концентрацію токсичних речовин, твердих домішок у повітрі. Не можна недооцінювати ризики, краще вибрати респіратор з вищим ступенем захисту, щоби не допустити отруєння токсичними речовинами.

Всі респіратори поділяються на класи:

  • FFP1,
  • FFP2,
  • FFP3.

Респіратори класу FFP1 мають показник допустимої концентрації понад 2 мг/куб.м, при цьому допускається максимальна концентрація забруднюючих речовин 4 х ГДК.

Такі респіратори можуть утримувати до 80% шкідливих часточок, що є в повітрі.

Такі респіратори найчастіше застосовуються в деревообробних камерах, сільськогосподарській, на виробництві харчових продуктів, на будівельних майданчиках, при роботі на каменоломнях.

Респіратор класу захисту FFP2 має показник допустимої концентрації понад 0,05 мг/куб. м3, при цьому максимальна концентрація забруднюючої речовини сягає 12 х ГДК. Респіратори подібного класу захисту можуть фільтрувати щонайменше 94% шкідливих речовин.

Оскільки респіратори FFP2 затримують до 94% шкідливих домішок, вони актуальні для металургійної, хімічної, кораблебудівної промисловості. Також такі захисні маски можна застосовувати при роботі з токсичним пилом.

FFP3 – ці респіратори відрізняються найвищим рівнем захисту, вони захищають від великої концентрації шкідливих часточок, а також речовин, котрі містять радіоактивні домішки. Такі респіратори потрібно використовувати при роботі з радіоактивними речовинами, пилом високої токсичності, азбестом.

Популярні моделі респіраторів

Для роботи в складних умовах найкраще обирати багаторазову напівмаску 3М серії 7500. Така маска підходить для роботи в сильно забруднених приміщеннях, підтримує можливість комбінації протигазових та проти аерозольних фільтрів.

Важливою особливістю маски є клапан видиху Cool Flow, котрий полегшує дихання, знижує конденсацію в масці тепла та вологи. Маску можна повністю розібрати, тому чистити її набагато простіше.

Серед важливих особливостей моделі варто відзначити:

  • система кріплення Drop-down — дозволяє опускати маску, не знімаючи її з голови;
  • сумісність з іншими засобами захисту для голови та очей;
  • підтримка можливості під'єднання системи для подачі повітря;
  • лицьовий утеплювач виготовлено з силікону, наголов'я з поліетилену.

Засоби захисту органів дихання

Для роботи в умовах середньої складності достатньо одноразового респіратора 3М класу захисту FFP23М. Такий респіратор, виконаний в ергономічній формі чаші, надійно захищає від аерозолю масляних та водних розчинів. Попри простоту конструкції та доступну ціну, в цьому респіраторі також передбачено клапан видиху Cool Flow.

Обрати респіратор, котрий точно відповідає вашим вимогам, ви зможете в магазині Consafety. Всі засоби захисту органів дихання, голови, органів слуху та інші, котрі ви можете придбати в магазині, відрізняються високою якістю та відповідністю стандартам безпеки.

Вгору